Impact Festival, Atlas Arena, 2.06.2020- ODWOŁANY!

0
206

„Informujemy, że Impact Festival, zaplanowany na 2 czerwca, nie odbędzie się. Uważnie obserwujemy bezprecedensową sytuację i jest jasne, że festiwal nie może się odbyć. Równocześnie z radością informujemy, że KORN, który miał być headlinerem tegorocznej edycji festiwalu, zagra solowy koncert w Warszawie na COS Torwar 31 maja 2021 roku.
Wszyscy fani, którzy zakupili bilet na Impact Festival, mają możliwość wymiany biletu na warszawski koncert grupy KORN w tej samej kategorii cenowej przed rozpoczęciem ogólnej sprzedaży na majowy koncert (począwszy od 3 czerwca). Bileteria, za której pośrednictwem zakupiłeś bilet, skontaktuje się z wszystkimi.
Dla pozostałych fanów sprzedaż biletów na koncert ruszy 17 czerwca o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.”

TOOL, Alice in Chains, Ozzy Osbourne, System of a Down, Linkin Park, Aerosmith, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Godsmack, Thirty Seconds To Mars, Paramore, Slipknot i wiele więcej – to zespoły, które mogliśmy zobaczyć na poprzednich edycjach festiwalu….

Na tegorocznej, ósmej edycji Impact Festival wystąpią Korn, Bring Me The Horizon, Of Mice & Men, Skillet, Royal Republic oraz The Last Internationale.

Główną gwiazdą przyszłorocznego Impact Festival, który odbędzie się 2 czerwca w Atlas Arenie, w Łodzi będzie KORN. Pionierzy nu metalu wystąpią w Łodzi w towarzystwie BRING ME THE HORIZON.

Skillet– Zespół ma na koncie złote, platynowe i podwójnie platynowe albumy, zajmuje wysoką pozycję na liście najlepiej sprzedających się zespołów rockowych XXI wieku.

Of Mice & Men- stale wznosił się na szczyty gatunku, zajmując pierwsze miejsce na liście Billboard’s Rock i Independent Charts.

Royal Republic– rockowy band ze szwedzkiego Malmö.Od czasu wydania pierwszego albumu w 2010r. są świetnie odbierani przez fanów, krytyków i media.

The Last Internationale przejęło pochodnię niesioną w przeszłości przez Boba Marleya i Wailers, Ninę Simone, Public Enemy, Woody Guthri e, Boba Dylana, Rage Against the Machine i setki innych.

Line-up:
Scena główna:
Korn
Bring Me The Horizon
Of Mice & Men
Scena druga:
Skillet
Royal Republic
The Last Internationale

Więcej informacji na LiveNation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here