Metal Hammer Festival 2020 // PRZENIESIONY

0
100

„Kochani,

cały czas bacznie obserwujemy sytuację i śledzimy oficjalne komunikaty dotyczące obecnego stanu rzeczy. Z wiadomych względów, na które niestety nie mamy żadnego wpływu, Metal Hammer Festival nie odbędzie się w anonsowym przez nas wcześniej terminie.

Natomiast zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami – dokładamy wszelkich starań i nie szczędzimy wysiłków, by festiwal ten odbył się w przyszłym roku. Pracujemy, aby ustalić nowy i bezpieczny termin imprezy i aby nowa data dopasowana była do planów koncertowych naszego headlinera, zespołu Deftones, który musi ułożyć na nowo całą europejską trasę, w ramach której formacja miała grać na największych europejskich festiwalach i gdzie obecnie również trwają prace nad ustaleniem nowych dat tych imprez.
Robimy wszystko, co w naszej mocy, by w najszybszym możliwym terminie ogłosić nową datę naszego festiwalu, jednak musimy Was tutaj prosić o cierpliwość. Metal Hammer Festival jest tylko jednym z przystanków na europejskiej trasie grupy i aby ta data mogła zostać ogłoszona, ustalone muszą być pozostałe elementy tej trasy.

Dziękujemy za Waszą cierpliwość, słowa wsparcia i otuchy, to dla nas bardzo ważne i jeszcze bardziej mobilizuje nas to do działania. Działania, w efekcie którego wszyscy będziemy mogli spotkać się pod sceną w Spodku.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami wszystkie bilety zakupione na ten festiwal zachowają swoją ważność. Osoby, które nie zdecydują się wziąć udziału w Metal Hammer Festivalu w nowym terminie, będą miały możliwość zwrotu biletu. Prosimy Was jeszcze o cierpliwość i apelujemy o dalsze wsparcie zwłaszcza w tych ciężkich chwilach, bo to dzięki Wam te działania dalej mają sens. Wrócimy do Was najszybciej, jak to będzie możliwe z dalszymi szczegółami.

Dbajcie o siebie i swoich bliskich, abyśmy mogli wkrótce wszyscy spotkać się na koncertach”

METAL MIND PRODUCTIONS
zaprasza

METAL HAMMER FESTIVAL 2020

Deftones– Jedna z najbardziej innowacyjnych amerykańskich grup muzycznych, formacja, której twórczość od lat balansuje gdzieś między alternatywą, neurotycznym rockiem i metalem, określana czasem przez krytyków mianem „Radiohead metalu”. Kapela, której przewodzi Chino Moreno, jeden z najbardziej charyzmatycznych i ekspresyjnych wokalistów naszych czasów. Zespół, który od lat nie kłania się ani trendom, ani mediom, po prostu robią swoje i robią to znakomicie. Jedyni i niepowtarzalni, królowie spokojnych fal i dzikich nawałnic na bezmiernym oceanie dźwięków, DEFTONES.
Formacja powstała w 1988 r. w Sacramento, a założona została przez trójkę przyjaciół z jednego liceum: Chino Moreno, Abe’a Cunninghama i Stephena Carpentera, skład wkrótce na stałe uzupełnił basista Chi Cheng, a w 1999 roku oficjalnie szeregi grupy zasilił DJ i klawiszowiec Frank Delgado. Od 2008 roku obowiązki basisty w grupie pełni Sergio Vega. Zespół zadebiutował w 1995 roku za sprawą krążka „Adrenaline”, jednak prawdziwy sukces przyszedł wraz z trzecią płytą, „White Pony” (2000 r.), w samych tylko Stanach album uzyskał status Platynowej Płyty, a utwór „Change (In The House Of Flies)” grany był w każdej stacji rockowej pod niemal każdą szerokością geograficzną. Z tej płyty pochodzi też utwór „Elite”, za który zespół otrzymał statuetkę Grammy w kategorii Best Metal Performance. Dyskografię grupy zamyka album „Gore” (2016), ósma studyjna płyta w dorobku kapeli, magazyn Rolling Stone pisał, że Moreno jawi się tutaj jako odpowiednik Morrisseya, śpiewający do gitar w stylu Meshuggah. W 2020 roku zespół pojawi się nie tylko na trasie koncertowej w Europie, ale i wyda swój kolejny album, Chino Moreno w najnowszych wywiadach zapowiada premierę tego krążka w przyszłym roku. Na polskim koncercie grupy na pewno nie zabraknie kultowych utworów Deftones, a być może pojawią się i nowe kompozycje. Jednak bez względu na to, jaką set listę grupa zaprezentuje, na pewno czeka nas jedno z najbardziej intensywnych koncertowych przeżyć 2020 roku!
Oprócz Deftones na scenie pojawią się również inne gwiazdy zagraniczne i polskie, o których wkrótce poinformujemy.

+ goście specjalni

GOLD– Dark pop, post punk i gitarowe orkiestracje z black metalowym zacięciem. To tylko kilka gatunków muzycznych, które łączy ze sobą holenderski GOLD. Ich najnowszy album „Why Aren’t You Laughing?” to prezentacja zespołu, który pewny jest drogi, którą kroczy i znajduje się dokładnie w tym miejscu, w którym chce. Gold gościł na scenach najważniejszych muzycznych festiwali na świecie.

ARMIA– zespół powstał w 1984 roku na skutek zetknięcia trzech osobowości naszej niezależnej sceny: Tomasza Budzyńskiego (Siekiera), Roberta Brylewskiego ( Brygada Kryzys , Izrael) i filozofa Sławomira Gołaszewskiego. Zespół wydał kilkanaście płyt, z których wydana w 1990 roku „Legenda” oraz „Triodante” z 1994 r. zaliczane są do klasyki polskiej muzyki rockowej. W ciągu trzydziestokilkuletniej kariery zespołu w jego składzie grało wielu wybitnych i zasłużonych dla rockowej sceny muzyków.
Obecnie zespół tworzą: Tomasz Budzyński – głos , Amadeusz Kaźmierczak – perkusja, Dariusz Budkiewicz – gitara basowa, Jakub Bartoszewski – waltornia, instrumenty klawiszowe oraz Stanisław Budzyński – gitara.
Ostatnim wydawnictwem zespołu jest wydana w październiku 2015 płyta „Toń”. Płyta ma charakter wizyjno apokaliptyczny a muzycznie jest kontynuacją artystycznych poszukiwań zespołu.

04.06.2020 – Spodek, Katowice

Otwarcie bram: 15:00
Start: 16:00

🎫 Ceny biletów – w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
▪️Loża – 400/ 420 zł
▪️Sektory czerwone H, J – 300/ 320 zł
▪️Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 260/ 280 zł
▪️Sektory niebieskie od XI rzędu – 199/ 219 zł
▪️Płyta – 220/ 240 zł

🎫 Bilety do nabycia od 22 listopada godz. 10.00 na stronach:
➡️ http://shop.metalmind.com.pl
➡️ www.eventim.pl
➡️ www.ebilet.pl
➡️ www.biletin.pl

Więcej informacji:
www.metalmind.com.pl
https://www.facebook.com/metalmindproductions

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here