Rock Dance Theatre

0
1093

Bardzo miło nam poinformować że nawiązaliśmy współpracę i objęliśmy patronatem medialnym wydarzenia związane z Teatrem Tańca „Rock Dance Theatre”.

Zgodnie z informacją uzyskaną z pierwszej ręki, już wkrótce ukarze się pierwszy teledysk/ dance video, który jednocześnie jest zapowiedzią albumu muzycznego będącego ścieżką dźwiękową ze spektaklu „On Edge”, który planujemy wydać w połowie 2019 roku.


Autorem muzyki jest multiinstrumentalista Viktor J. Kuznetsov, w choreografii i wykonaniu zobaczymy Anne Achimowicz oraz Jacka Wazelina znanych z wielu tanecznych, muzycznych i teatralnych scen w Polsce i za granicą.

Stylizacje i kostiumy do klipu zapewni FRIX rock wear. “Satiric Tango” zrealizuje studio filmowe VST studio z Warszawy, pierwsze zapowiedzi klipu pojawia się w Nowy Rok, a oficjalna premiera online na początku lutego 2019r.

Ale najpierw małe wprowadzenie…

Jesteśmy rockowym teatrem tańca, jako Rock Dance Theatre działamy od 2017 r. Tworzymy fuzję tańca współczesnego, muzyki gitarowej i wizualnej mody. Stworzony pierwotnie przez tancerkę i choreografa Annę Marikę Achimowicz oraz multiinstrumentalistę Viktor J. Kuznetsov Music. Główną pomysłodawczynią jest Anna Achimowicz, a z czasem dołączyli tacy artyści jak: Viktor Kuznetsov, Luis Kalil, Peter Sager, Vivi Lundström ze Szwecji i w końcu niepowtarzalny i we własnej osobie Jacek Wazelin

Jeden z pierwszych projektów Rock Dance Theatre będących zupełnie nowym zjawiskiem scenicznym, spektaklem-hybrydą, był spektakl „On Edge” gdzie tancerze i muzycy są interaktywnie ze sobą związani. Byliśmy z nim w trasie w Polsce i Europie.

A oto ludzie tworzący ten niesamowity spektakl: