Kortez – 25.01.2019 – Palladium – Sold out

0
539

UWAGA!
Prosimy nie kupować biletów od innych osób. Bilety są imienne. Dane będą weryfikowane na wejściu do klubu. Bilety wystawione na inne nazwisko są nieważne.

Na koncert Korteza 25.01 obowiązują bilety imienne. Oznacza to, że przy wejściu będzie weryfikowana zgodność danych osobowych uczestnika koncertu z danymi zawartymi na bilecie wstępu na powyższe wydarzenie.
Teatr Palladium zastrzega sobie również prawo do odmowy udziału klienta w wydarzeniu w sytuacji braku dowodu tożsamości oraz niezgodności danych umieszczonych na bilecie z dowodem tożsamości uczestnika.

W sytuacji kiedy klient zakupił wszystkie bilety na swoje dane osobowe, a ma zamiar odstąpić jeden lub więcej biletów innym uczestnikom, nie jest wymagana zmiana danych na każdym z biletów pod warunkiem że klient będzie na wejściu towarzyszył osobom obdarowanym.

To będzie ostatni koncert Korteza przed kilkumiesięczną przerwą, podczas której będą trwały prace nad trzecim albumem.

25.01.2018 Kortez wspólnie z zespołem zagra w Warszawie w Klubie Palladium. Bilety na to wydarzenie będą biletami imiennymi.Sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 6.12.2018 o godzinie 12:00.

Dodatkowy koncert (25.01.2019) w Warszawie będzie kontynuacją i jednocześnie zakończeniem wyprzedanej w całości trasy HEJ WY o retrospektywnym charakterze. Będzie można na nim posłuchać wybranych piosenek ze wszystkich dotychczasowych wydawnictw Korteza. We wrześniu 2018 trasę HEJ WY poprzedziło ukazanie się „Mini domu”, który jest zbiorem EPek pochodzących z podwójnie platynowego albumu „Mój dom”. Na płycie znalazły się także dwa nowe utwory: „Hej wy” i „Stare drzewa”.

W Warszawie Kortezowi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Krzysztof Domański, Lesław Matecki, Robert Kretzschmar i Jacek Lachowicz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here