Cannibal Corpse- dwa koncerty w Polsce!

0
350

Cannibal Corpse czyli jeden z czołowych przedstawicieli brutal death metalu na świecie powraca do Polski!

Amerykanie zagrają 16 sierpnia w poznańskim klubie B17 oraz 17 sierpnia we wrocławskim klubie A2. Charyzmatyczna załoga pod wodzą Corpsegrindera przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album “Violence Unimagined” wydany w kwietniu 2021 nakładem Metal Blade Records.

Pomimo 33 lat działalności i 15 albumów studyjnych w dyskografii, nadal osiągają wielkie sukcesy. Ich ostatni materiał zaprowadził zespół na szóste miejsce kultowej listy Billboard Top Album Sales Chart (z wynikiem 14 tys. sprzedanych egzemplarzy w pierwszym tygodniu od premiery), co jest najlepszym wynikiem sprzedażowym w historii Cannibal Corpse.

Cannibal Corpse od początku kariery wspierają wierni, oddani fani. To dzięki nim w 2015 roku sprzedaż albumów grupy wyniosła ponad 2 miliony kopii. Wśród pierwszych inspiracji muzycznych CC wymieniali zespoły takie jak Metallica, Slayer, Dark Angel, Possessed, Autopsy.

Na przestrzeni lat ze względu na kontrowersje zespół nie mógł występować między innymi w Niemczech czy w Rosji. Za to w Polsce będzie można usłyszeć Cannibal Corpse, a na scenie towarzyszyć im będą KRISIUN i BLOOD INCANTATION:

16 sierpnia – Poznań, Klub Muzyczny B17

17 sierpnia – Wrocław, A2 – Centrum Koncertowe