STRAIN oraz The Procrasters w Klubie Potok – szczegóły wkrótce

0
814
foto: Maciej Woźniak

Zapraszamy do warszawskiego Klubu Potok na koncert wrocławskiego zespołu STRAIN, finalisty Must Be The Music oraz ich Gości: The Procrasters

Kto jeszcze nie słyszał jak wrocławski STRAIN brzmi na koncertach, będzie mieć okazję przekonać się już w lutym w warszawskim klubie Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka. Od wydania ponad 3 lata temu debiutanckiej płyty „Strain” zespół konsekwentnie buduje swoją pozycję na rynku muzycznym. Ma na koncie prawie 300 występów klubowych, plenerowych i telewizyjnych w Polsce oraz w Niemczech, wielokrotnie grał m.in. z zespołami TSA, Acid Drinkers również z Lady Pank, Hunterem, Irą oraz dzielił sceny z międzynarodowymi markami, takimi jak Saxon, Black Label Society czy Blues Pills.
W 2016 roku grupa dotarła do odcinka finałowego 11 edycji programu Must Be The Music Polska a rok później wystąpiła podczas Jarocin Festiwal.
Podczas koncertu STRAIN zaprezentuje m.in. utwory z wydanego w maju tego roku drugiego albumu „Blooming”, na którym gościnnie zaśpiewał Marek Piekarczyk. Płyta zbiera – podobnie jak pierwsza – świetne recenzje w prasie muzycznej.

STRAIN i GOŚCIE:

Strain https://www.facebook.com/strainbandpl/
The Procrasters https://www.facebook.com/theprocrasters

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/316809679082147/