SYNAPSA+From Today+Phecda+D349 | Potok – 25.03.2022

0
444

W Marcu zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołów prezentujących swoją twórczością doskonały technicznie metalcore/ deathcore/ Djent/ hardcore! To będzie wieczór mocnych wrażeń!

25.03.2022 na scenie Warszawskiego klubu Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka wystąpią dla Was SYNAPSA, From Today, Phecda, D349!

>Link do Eventu<

SYNAPSAw­rocławski skład poruszający się w klimatach metal/deathcore z djentowymi naleciałościami i charakterystycznym mocnym wokalem. W 2020 roku zespół wydał epkę „Dissimulation”, która zachwyciła brzmieniem zarówno fanów gatunku jak i większość prasy metalowej, zbierając doskonałe recenzje.

Zespół występował między innymi na festiwalu Louder Fest oraz wspierał zespoły The Materia, Black River, The Sixpounder, MOYRA zdobywając coraz większe uznanie.

Koncert w potoku będzie pierwszym Warszawskim gigiem tego wrocławskiego składu, na którym usłyszycie kawałki z płyty „Dissimulation”!

 

From TodayFrom Today powstał w 2016 roku. Składa się z kilku gości, doświadczonych pasjonatów muzyki, z pogranicza hardcore/metal, którzy chcą wykrzyczeć ze sceny STAY TRUE!
Uczestniczyli między innymi w takich projektach jak: Dispel the Crowd, Wounded Knee, Street Chaos, Primal Rage, Łeb Prosiaka. W 2020 roku ukazał się ich debiutancki album „From Today”, a w 2021 roku można ich było usłyszeć na dużej scenie Pol’and’Rock!

Ten zespół gra Hardcore na najwyższym poziomie!

 

Phecda– Warszawski skład mieszający Djent i Deathcore, który z każdym kolejnym koncertem robi się coraz popularniejszy i wielokrotnie występował jako support The Materia. Muzyka jaką prezentują przypadnie do gustu fanom Meshuggah, Bermuda, Volumes, Chelsea Grin czy Humanity’s Last Breath.

 

D349– ten młody stażem zespół jest przedstawicielem klasycznego grania z nurtu hardcore!