Free Porn

To wydawnictwo jest jak bilet…- zapowiedź nowej płyty Muzycznych Czarodziejów.

Dziś mamy dla Was kilka słów o zespole Muzyczni Czarodzieje i ich nowym projekcie. Jak sami muzycy powiedzieli: Oddajemy w Wasze ręce coś, co przez ostatni rok zainspirowało nas do działania i tworzenia.

Zespół Muzyczni Czarodzieje istnieje od 2009 roku i posiada na swoim koncie kilka wyróżnień, jak również kilka wydawnictw. Od samego początku swojej działalności, ekipa starała się wyjść poza schematy. Idąc za tym hasłem, wydali 5 krążków i zagrali ponad 100 koncertów w Polsce. Można było usłyszeć ich na antenie Radiowej Trójki oraz wystąpili na takich festiwalach jak Campo Bosco, Warszawa jest Trendy czy Scena Orange. Muzyczni Czarodzieje zostali również wyróżnieni w 2012 nagrodą wojewody mazowieckiego za innowacyjne działania w zakresie pomocy społecznej a 2018 roku nagrodą Rady Miasta Warszawy. Przez wiele lata grali w 17-osobowym składzie, jednak obecnie skład wygląda w sposób następujący:
Bartek Miecznikowski- gitara,
Michał Łochowski-gitara,
Jakub Szypiłło–bas,
Jakub Zalewski-perkusja.

Najnowszy krążek zespołu jest wynikiem spotkania około 30 osób, które w codziennym życiu zapewne nigdy by się nie spotkały. Dzięki ich chęci i talentowi możemy posłuchać i doświadczyć samemu, że „nieważne skąd, ważne kim powiedz mi, kim jesteś” jak śpiewa Lena w jednym z utworów.
Po 10 latach grania, tworzenia i koncertowania głównie z osobami z niepełnosprawnością intelektualną widzieliśmy, jak dużo jest w nas stereotypów, leków czy wręcz niechęci do INNYCH… – mówi lider i gitarzysta zespołu Bartek Miecznikowski
Nowa płyta jest jak wielki wybuch, który ma zmienić nas i dać dobre info do świata, że nie ma potrzeby dzielenia ludzi i serio naprawdę każdy z nas jest „wystarczający”. Na płycie usłyszymy Tomka uczestnika Środowiskowego Domu Samopomocy „Na Targówku”, młodzież z VIII Ogrodu Jordanowskiego z ulicy Suwalskiej w Warszawie, Lenę, która już w tak młodym wieku jest dynamitem talentów, podopiecznych placówki opiekuńczo-wychowawczej „Biały Domek”, Przemka wokalistę, gitarzystę warszawskiej sceny punkowo-rockowej, który działa już od ponad 20 lat.

My ze swojej strony możemy tylko obiecać, że postaramy się napisać kilka słów o tej płycie, najszybciej jak to będzie możliwe. Płycie, którą oficjalnie objęliśmy patronatem.

FB https:https://www.facebook.com/MuzyczniCzarodzieje
IG https://www.instagram.com/muzyczni_czarodzieje/
YT https://www.youtube.com/channel/UCHvs6neW32B3r8nKC8ef5Eg/featured

Zdjęcia dzięki uprzejmości Fundacja Muzyczni Czarodzieje.

#gm
#gm
Od lat 90 Oi, Punk oraz Ska. Od czasu do czasu jakieś HC :) Lecz potrafiący docenić nawet i poezję śpiewaną :)

Najnowsze artykuły

Powiązane artykuły