MYSTIC FESTIVAL 2021 Gdańsk- 2-4 czerwca

0
173

Mystic Festival 2021 w Gdańsku – trzy dni, pięć scen, 70 zespołów, Judas Priest headlinerem! 🔱

Mystic Festival przenosi się na teren Stoczni Gdańskiej, gdzie będzie pięć scen i pojawi się ponad dwa razy więcej artystów. Zapraszamy w dniach 2-4 czerwca 2021 i już wiadomo, że headlinerem będzie Judas Priest!

„Przyjdzie nam dłużej poczekać na kolejną edycję Mystic Festival, więc musimy to jakoś wam i sobie wynagrodzić. Pracujemy nad tym, by zaprosić jak najwięcej artystów przewidzianych na rok 2020, ale oprócz tego sprowadzimy kolejnych 40 zespołów. Festiwal potrwa o jeden dzień dłużej, a wszystko to szykujemy w industrialnej, lecz gościnnej przestrzeni dawnego terenu Stoczni Gdańskiej, gdzie na stałe przenosimy Mystic Festival. Na 10 hektarach stanie pięć festiwalowych scen, w tym trzy open air! Oczywiście, szykujemy też wiele specjalnych stref i dodatkowych atrakcji.

Skoro metalowi bogowie z Judas Priest postanowili świętować swoje 50. urodziny z nami, to tak się stanie i nawet apokalipsa nam w tym nie przeszkodzi – z dumą informujemy, że zespół oficjalnie potwierdził swój udział w przyszłorocznej edycji Mystic Festival.”

Niebawem zostaną ogłoszeni koleni artyści!

Karnety na Mystic Festival 2021 można nabyć w cenie:
Pula nr 3 – 479 zł – do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021
Pula nr 4 – 499 zł – do wyczerpania limitowanej puli
Pula nr 5 – 519 zł – do wyczerpania

Bilety już w sprzedaży! ➡️ https://tickets.mysticfestival.pl/

Informacje dotyczące zachowania, zamiany na vouchery i zwrotów biletów ➡️ https://www.mysticfestival.pl/…/mystic-festival-2021-w-gdan…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here