Black Waves Fest vol. 8

0
486

W październiku w Jarocinie odbędzie się ósma edycja festiwalu ciężkich brzmień Black Waves Fest!

Zagrają: GORYCZ, SISYPHEAN (Litwa), THE COMMITTEE (Belgia), FYRNAS (Niemcy/Belgia), DEUS MORTEM, OCTOBER TIDE (Szwecja).

BILETY:

– od 1 czerwca do 13 października za 130 cebulionów polskich

-w dniu wpiekłowstąpienia za 150 cebulionów polskich.

Na tą chwilę tylko możliwość zakupu biletów w formie elektronicznej na internetowej festiwalu: https://blackwavesfest.pl/bilety/

October Tide kapela ze Szwecji grająca death/doom. Będzie to jedyny gig w tym roku w naszym kraju, a na dodatek będą promowali nowo wydany album!

Deus Mortem. Smoła, siarka i potępienie wieczne! Amen

Fyrnask. Solowy projekt który powstał w okolicach roku 2008, a w roku 2014 przekształcił się w pełnowartościowy zespół. Muzycy pochodzą z Niemiec i Belgi, a grają black metal z elementami doom i ambientu w oparach dźwięków rytualnych (o jeżu!). Wydali 4 pełne albumy, a ostatni (VII: Kenoma) wydany został w Van Records. Występ na festiwalu będzie ich pierwszym w naszym kraju.

The Committee. to kolaboracja Doom i Black metalowych muzyków, którzy poświęcają się sztuce ekstremalnego brzmienia i kontrowersyjnym tematom. Zespół nie popiera żadnych poglądów i ideologii politycznych. Chyba będzie to ich pierwszy gig w tej baśniowej krainie nad Wisłą.

Sisyphean 5 kolesi z Litwy (Wilno) grających nowoczesny black/death metal.

Gorycz