COUNTERPARTS na jedynym koncercie w Polsce!

0
360

Counterparts powracają do Polski w ramach trasy promującej najnowszy album zespołu “A Eulogy for Those Still Here”!

Kanadyjczycy, którzy przez 15 lat działalności wyrobili sobie ugruntowaną i silną markę, kreując swój wyjątkowy styl muzyczny, zawitają do naszego kraju na jedyny koncert w ramach europejskiej trasy. Koncert odbędzie się 18 kwietnia 2023 roku w warszawskim klubie Hydrozagadka.

Muzycy, którzy gościli na największych festiwalach w Europie, do udziału w trasie zaprosili tym razem teksański, metalcore’owy walec Kublai Khan TX, deathcore’owy Paleface ze Szwajcarii i metalcore’owe Dying Wish z Portland.


Kanadyjczycy od 2007 roku wydali 7 albumów studyjnych i 4 EPki, a mimo wielu perturbacji personalnych trzon zespołu pozostaje dzisiaj oryginalny, bo wokalista Brendan Murphy i gitarzysta Jesse Doreen wciąż stanowią korpus Counterparts. Ich kariera nabrała szalonego tempa w 2013 roku za sprawą płyty “The Difference Between Hell and Home”, która dobiła do 49. miejsca kultowej listy US Billboard w kategorii Indie i 7. miejsca w kategorii Heatseekers. Wielokrotnie gościli w naszym kraju, a każdy fan metalcore’u rozpozna wyjątkowo melodyjne, gitarowe riffy Counterparts wybudzony w środku nocy, z zamkniętymi oczami. To właśnie ta unikalność, tak trudna do uzyskania w dość powtarzalnym gatunku, czyni z nich zespół wyjątkowy, a przy tym znani są z poruszania trudnych tematów w swoich tekstach, które dotyczą każdego z nas. Brendan Murphy i spółka nie zatrzymują się i ruszają do Europy z nową płytą, nie mogąc się doczekać na singalongi fanów w pełnych klubach!


European / UK Tour 2023
COUNTERPARTS
+KUBLAI KHAN TX
+PALEFACE
+DYING WISH

18.04.2023 Hydrozagadka / Warszawa

drzwi 18:00, start 18:30


BILETY: https://bit.ly/COUNTERPARTS_WARSAW
Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl, Ticketmaster Polska

COUNTERPARTS (Pure Noise Records) – Melodic Metalcore


KUBLAI KHAN TX (Rise Records) – Metalcore / Hardcore / Groove Metal


PALEFACE (Blood Blast Distribution) – Deathcore / Beatdown


DYING WISH (SharpTone Records) – Metalcore