God Is An Astronaut ponownie w Polsce!

0
257

Świetnie znana polskim fanom post-rockowa grupa God Is An Astronaut ponownie rusza w trasę z okazji 20-lecia działalności!

Irlandzki zespół instrumentalny wystąpi 15 kwietnia w krakowskim Klub Kwadrat oraz 16 kwietnia w gdańskim klubie B90. Ich najnowszy album „Ghost Tapes #10” jest najcięższym i najbardziej intensywnym wydawnictwem, które po prostu trzeba usłyszeć na żywo. Na koncercie nie zabraknie również największych hitów z bogatej kariery braci Kinsella!

W roli supportu na obu koncertach wystąpią Szwedzi z Ef!


15.04.23 / Klub Kwadrat, Kraków
16.04.23 / B90, Gdańsk

GOD IS AN ASTRONAUT (Irlandia) – post-rock, instrumental, space-rock

Irlandzki zespół post-rockowy z hrabstwa Wicklow, założony w 2002 roku przez Nielsa i Torstena Kinselli. Ich styl to niesamowita mieszanka muzyki elektronicznej, krautrocka i space rocka. W skład zespołu wchodzą obecnie Niels i Torsten Kinsella, Lloyd Hanney i Jamie Dean. W 2021 roku kwartet wydał swój burzliwy, dziewiąty pełnometrażowy album, Ghost Tapes #10.

EF (Szwecja) – indie post rock

Wszystko zaczęło się w Göteborgu w Szwecji w 2003 roku. Po różnych wcieleniach zespół, który znamy teraz jako EF, nabrał rozpędu, otwierając paletę ciężkich, przesterowanych gitar na znacznie bogatsze, teksturalne podejście z zapadającymi w pamięć melodiami i harmoniami. Zespół zaczął koncertować i przez lata budował oddaną rzeszę fanów. Doświadczenie i pewność siebie zdobyte podczas ponad 300 koncertów zaprowadziły ich w całej Europie, Rosji i Azji i ukształtowały ich, by stać się wybuchowym, energicznym i oczyszczającym zespołem koncertowym, jakim są dzisiaj.