Archspire na jedynym koncercie w naszym kraju!

0
276

Archspire, czyli mistrzowie technicznego death metalowego szaleństwa, powracają do Polski!

Zespół eksplodował na scenie koncertowej w 2009 roku, a został stworzony na bogatej, ekstremalnej scenie kanadyjskiej. Często wymieniani są jednym tchem obok takich tuz jak Gorguts czy Beyond Creation. Reprezentanci Season of Mist zagrają 25.03.2023 roku w warszawskim Klub Hydrozagadka, a do udziału w trasie Tech Trek Europe 2023 zaprosili Psycroptic, Benighted i ENTHEOS.

Muzycy z Vancouver w swoim dorobku posiadają 4 albumy studyjne, a ich dyskografię zamyka “Bleed the Future” z 2021 roku. Przez 15 lat działalności zaliczyli wiele znaczących festiwali, na czele z takimi jak Brutal Assault, Summer Breeze, Hellfest czy Metaldays, a trasa Tech Trek powoli staje się kultowa dla fanów gatunków, bo to już kolejna odsłona pod tą nazwą. Ulubieńcy znanego aktora Jasona Momoa, w 2022 roku zdobyli nagrodę Western Canadian Music Award w kategorii Metal & Hard Music Artist of the Year, a my nie możemy się już doczekać na studyjne nowości i koncertową odsłonę Tech Trek Europe 2023 od Kanadyjczyków i ich gości specjalnych!

ARCHSPIRE + Psycroptic, Benighted, Entheos / 25.03.23 / Hydrozagadka, Warszawa

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going., empik bilety, Biletomat.pl – bilety online, EventimPolska, ebilet.pl, Ticketmaster Polska

ARCHSPIRE (Season of Mist) – techniczny death metal

PSYCROPTIC (Prosthetic Records) – techniczny death metal

Pochodzący z Hobart w Tasmanii zespół, grający brutalny techniczny death metal, założony w 1999 roku przez braci Joe i Dave’a Haley’ów.

BENIGHTED (Season of Mist) – brutal death metal / grindcore

BENIGHTED dostarcza nową radykalną ścieżkę dźwiękową do tych dzikich czasów. „Obscene Repressed” daje ekstremalnie muzyczny głos czającemu się w środku szaleństwu. Niech twój umysł zostanie wstrząśnięty przez BENIGHTED. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy zgłosić się do chirurga…

ENTHEOS (Metal Blade Records) – techniczny death metal