Pod koniec lipca w Warszawie zagrają ARCHITECTS!

0
247

Twórcy hitów takich jak „Doomsday”, „Animals” czy „Naysayer” powrócą na polską scenę! Z roku na rok wspinają się coraz wyżej, a ich eklektyczny metalcore to źródło inspiracji dla wielu kapel. Architects zagrają w Warszawie już 30 lipca 2023 roku w towarzystwie Imminence i Heriot!

Jako ich goście wystąpią szwedzcy metalcoreowcy Imminence oraz sludge metalowcy z Heriot!

Bilety dostępne na: bit.ly/KnockOutMusicStore-ARCHITECTS

ARCHITECTS (Wielka Brytania) metalcore:

Architects zaczynali w latach świetności metalcore’u, ale nigdy nie stanęli w miejscu, nie dali się przezwyciężyć wypracowanym nawykom. Nie odchodząc od gatunkowych wytycznych, za każdym razem zmieniają szyki, dodają nowe elementy i nie popadają w stagnację. To zespół bardzo kreatywny, bo mimo wierności metalcore’owi lubi układać go w różnych konfiguracjach. Czasami nadają mu potęgę ultraciężkiego djentowego riffu, w innych przypadkach nieskrywaną emocjonalność post-hardcore’u, a nawet hałaśliwą mechanikę industrialu. Brytyjczycy uwielbiają szukać świeżych środków ekspresji i udaje im się to, ale bez obaw – ten styl jest tak rozpoznawalny, że z miejsca będziecie wiedzieli, kto gra. Tak właśnie buduje się wielką karierę.

IMMINENCE (Szwecja): metalcore:

Kwestia przynależności Imminence do sceny metalcore’owej jest sporna. To już tylko punkt
wyjścia; fundament, na którym wzrastają zupełnie inne rzeczy. Bo frontman szwedzkiej załogi, Eddie Berg, oprócz zdrowego wrzasku i emocjonalnego zawodzenia dodaje od siebie partie wiolonczelowe oraz altówkowe, bo słychać w tym nawet djent, bo te numery to także wylęgarnia emocjonalnego post-hardcore’u i ultraprzebojowego alt-metalu. Autorzy “Heaven Is Hiding” zmierzają na szczyt, co pozostaje tylko formalnością przy tak okazałym zapleczu artystycznym.

HERIOT (Wielka Brytania) metalcore, sludge metal, industrial:

Ciężko – ciężej – jeszcze ciężej – Heriot. Już w przeszłości skład ze Swindon wzbudzał ciekawość, ale “Profound Morality” pokazało, że to ogromna nadzieja teraźniejszej ekstremy. Są w tym gęste syntezatorowe chmury, maksymalna brutalność stale podkręcana piwnicznie sludge’owymi riffami, do tego trochę dziczy wyjętej z death metalu oraz industrialowe szmery i zgrzyty powodujące, że słuchanie Heriot to niepokojące i nieobliczalne doświadczenie. Na żywo zmiażdżą wszystko, co stanie im na drodze.

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
https://ebilet.pl

Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod