SCOTT BRADLEE’S POSTMODERN JUKEBOX NA CZTERECH KONCERTACH W POLSCE!

0
313

Jedna z większych sensacji ostatnich lat, prosto z Nowego Yorku – Postmodern Jukebox w ramach Europejskiej trasy koncertowej zawita do Polski z innowacyjną interpretacją klasycznych hitów!

„Lata mijają, a trendy ciągle się zmieniają, ale niczym Jaguar XK-E rocznik 1961 – hity z przeszłości są coraz bardziej doceniane, właśnie po czasie. Niezależnie czy jesteś pasjonatem winyli, czy fanem TikToka – dołącz do niezapomnianej podróży po stuleciu ponadczasowej muzyki.” – Scott Bradlee

Trasa koncertowa Postmodern Jukebox – „Life In The Past Lane” jest celebracją największych utworów XX wieku, wraz z połączeniem rozpoznawalnych hitów z obecnej ery – idealna fuzja tego co vintage, z tym co nowoczesne. Na wiosnę ta muzyczna maszyna czasu zadebiutuje w UK.

Rozpoczynająca się w kwietniu 2023 roku, trasa 'Life In The Past Lane’ obejmie takie koncerty jak występ na Cambridge’s CornExchange 26 kwietnia czy w Royal Festival Hall w Londynie 28 kwietnia, a także zawita do Birmingham, Edinburgh, Sheffield, Manchester, Brighton, Norwich, Nottingham, Liverpool i wiele innych miast.

Jak zawsze, na występach PMJ możemy spodziewać się zespołu składającego się z najbardziej fascynujących wokalistów, instrumentalistów i stepujących tancerzy, którzy dostarczą nam rozrywki z górnej półki. Nie zabraknie również gości specjalnych, którzy sprawią, że każdy koncert będzie niezapomnianym i elektryzującym doświadczeniem muzyki na żywo z tego, jak i z wcześniejszych okresów.

POSTMODERN JUKEBOX w ramach trasy wystąpi w naszym kraju na czterech koncertach:

12.10.2023 – GDAŃSK – STARY MANEŻ 
13.10.2023 – POZNAŃ – KLUB MUZYCZNY B17 
14.10.2023 – WARSZAWA – KLUB STODOŁA 
15.10.2023 – KRAKÓW – KLUB STUDIO 
 

BILETY W SPRZEDAŻY OD 10 MARCA 2023 – na https://www.livenation.pl/
 
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 8 marca o godz.10:00 
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 9 marca o godz. 10:00 
Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 10 marca od godz. 10:00 na https://www.livenation.pl/