ZØRORMR prezentuje singiel zapowiadający nowy album „The Monolith”

0
497

ZØRORMR to black metalowy projekt założony w 2009 roku w Opolu przez Molocha, również twórcę muzyki elektronicznej..

Po raz kolejny ZØRORMR powraca, by siać spustoszenie i korumpować umysły swoim najnowszym wydawnictwem zatytułowanym „The Monolith”. Powstająca od wielu lat płyta to ogromny, prawie 45-minutowy nakład pełen nihilizmu, mizantropii i nienawiści do obojętnego świata. Z surową i brutalną grą gitar, ognistym wokalem i imponującą pracą perkusji, „The Monolith” łączy piwniczny styl debiutanckiego albumu ZØRORMR „Kval” z jakością produkcji „Corpus Hermeticum”. To jak dotąd najbardziej osobisty i szczery album ZØRORMR!

Moloch zarejestrował partie gitar i basu oraz wokalu w Red Dragon Studio w Opolu. Perkusję nagrał Łukasz „Icanraz” Sarnacki w białostockim Dobra 12 Studio. Gościnnie za płycie zagrał Przemysław „Quazarre” Olbryt z Devilish Impressions. Za produkcję płyty odpowiada Arkadiusz „Aro” Jabłoński z Monroe Sound Studio (Masachist, Vesania). Okładkę stworzył Paweł Kuranda, a za layout odpowiada Fabian Filiks.

Płyta „The Monolith” zostanie wydana 24 marca 2023 roku w wersji cyfrowej oraz na płycie CD za pośrednictwem Via Nocturna (pre-order).

Tracklista:

  1. The Monolith
  2. Downward Spiral
  3. Hollow
  4. I Have No Mouth, and I Must Scream
  5. The Pentagram
  6. Return to Nothingness
  7. Per aspera, ad astra
  8. Enter the Void

Line-up:

gitara, bas, wokal – Moloch

perkusja – Icanraz (Corruption, ex-Christ Agony) (muzyk sesyjny)

Goście:

gitara prowadząca – Quazarre (Asgaard, Devilish Impressions)