Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox w październiku na czterech koncertach w Polsce!

0
396

Miłe wieści dla fanów jazzu, swingu bluesa i klimatu vintage!
Sensacja ostatnich lat – Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox na czterech koncertach w Polsce!

Trasa koncertowa Postmodern Jukebox – “Life In The Past Lane” jest celebracją największych utworów XX wieku, wraz z połączeniem rozpoznawalnych hitów z obecnej ery – idealna fuzja tego co vintage, z tym co nowoczesne.
Jak zawsze, na występach PMJ możemy spodziewać się zespołu składającego się z najbardziej fascynujących wokalistów, instrumentalistów i stepujących tancerzy, którzy dostarczą nam rozrywki z górnej półki!


12 października 2023 📍 Stary Manez, Gdańsk
13 października 2023 📍 Klub Muzyczny B17, Poznań
14 października 2023 📍 Klub Stodola, Warszawa
15 października 2023 📍 Klub Studio, Kraków
Bilety w sprzedaży ogólnej na www.LiveNation.pl

Postmodern Jukebox (PMJ), znany również jako Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox, to rotacyjny kolektyw muzyczny założony przez mieszkającego w Nowym Jorku pianistę Scotta Bradlee w 2011 roku.

Kolektyw jest znany z przerabiania popularnej współczesnej muzyki na różne gatunki vintage, zwłaszcza formy z początku XX wieku, takie jak jak swing i jazz. Odbyli tournée po Ameryce Północnej, Europie i Australii; często jednocześnie ze względu na bogatą dyskografię oraz licznych artystów i wykonawców zaangażowanych w projekt. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2011 r. Postmodern Jukebox zgromadził ponad 1,9 miliarda wyświetleń w YouTube i 5,8 miliona subskrybentów YouTube.

W ich repertuarze usłyszycie niesamowite wersję piosenek z popularnych nurtów muzycznych, jak i również Metallice.