BATUSHKA/ БАТЮШКА powraca z nowym mini albumem!

0
541

Batushka zaledwie pół roku po wydaniu „РАСКОЛ” / „RASKOL” powraca z nowym mini albumem koncepcyjnym o tytule: ” ЦАРЮ НЕБЕСНЫЙ” / ” CARJU NIEBIESNYJ”/ ” HEAVENLY KING”.


Sześć nowych utworów które składają się na nowe wydawnictwo to kontynuacja i swoista druga cześć zeszłorocznej EPki „ Raskol”. Nowy mini album jednak jest o wiele bardziej zróżnicowany, niesie ze sobą większą dawkę emocji, oraz muzycznej dynamiki. Koncept nowej opowieści oraz zwartość tekstowo – graficzną zespół będzie ujawniał na swoich profilach społecznościowych przed premierą, która została zaplanowana na 19-go marca.
Tym razem zespół zaprosił do gościnnej współpracy kilku muzyków z regionalnych zespołów muzyki ludowej, oraz orkiestrę! Za realizację dźwięku oraz produkcję płyty odpowiedzialny był zespół Dobra 12 Studio. Oprawę graficzną oraz okładkę przygotował Maciej Szupica współpracujący z zespołem od jakiegoś czasu. Zdjęcia, oraz video-wizualizery wykonał niezmordowany Xиацынтос Hiatsyntos – Film Director.

Pierwszy singiel ПИСЬМО IV / BATUSHKA – PISMO IV ukazał się 18 lutego:

Drugi singiel; otwierająca piosenka ПИСЬМО I / BATUSHKA – PISMO I ukazał się 28.02. Zawiera fragmenty starocerkiewnosłowiańskiej modlitwy do ducha świętego, oczywiście w alegorycznym przesłaniu i interpretacji Batuszki, łączącej profanum z sacrum cerkwi:

Tracklista:
1. ПИСЬМО I / PISMO I
2. ПИСЬМО II / PISMO II
3. ПИСЬМО III / PISMO III
4. ПИСЬМО IV / PISMO IV
5. ПИСЬМО V / PISMO V
6. ПИСЬМО VI / PISMO VI

Na tydzień przed oficjalną datą premiery nowego wydawnictwa, zespół Batushka udostępnia do odsłuchu nowy mini album o tytule: ” ЦАРЮ НЕБЕСНЫЙ” / ” CARJU NIEBIESNYJ”/ ” HEAVENLY KING”! >Tutaj link do odsłuchu<

Pre-order na https://store.witchinghour.pl/ oraz https://www.batushkastore.com/