ERELES z premierowym klipem „Krok Odwagi”

0
269

Zespół ERELES dzisiaj dostarczył nam premierę pod postacią klipu do utworu „Krok Odwagi” z najnowszej ich płyty, wydanej w 2018 roku.

W notce press czytamy:

„Teledysk do utworu „Krok Odwagi” nakręcono podczas pięciu koncertów na trasie z Nocnym Kochankiem. Obraz prezentuje chłopaków z ERELES wykonujących utwór tytułowy z ich debiutanckiej płyty CD. Wszystkie koncerty odbyły się w lutym 2019 roku, a materiał video został nagrany w Zabrzu, Wrocławiu, Częstochowie oraz Kielcach. Kto jeszcze nie widział koncertu ERELES na żywo, może zapoznać się z ich energią oraz „niespokojnymi nogami”.

Muzycy aktualnie promują swoje wydawnictwo „Krok Odwagi” na trasie wiosennej, obejmującej dwadzieścia koncertów w wielu miastach w Polsce. Wystąpili u boku Nocnego Kochanka, Farben Lehre, Closterkeller, The Analogs, Gutek, Proletaryat oraz Gorgonzolla. W najbliższym czasie, muzycy planują nakręcić kolejny teledysk do utworu „Prawo Łaski”, który zdobył sympatię słuchaczy wielu rozgłośni radiowych. W dalszych planach muzycy szykują koncerty plenerowe, trasę jesienną oraz tworzenie materiału na kolejny album. ERELES to Zespół Niespokojnych Nóg. Zapraszamy do „zarażania” się z ich twórczością.”

ERELES „Krok Odwagi”


MEDIA:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here