MALUM wyda debiutancki album „In Nauseam” na CD

0
68

MALUM powstał z popiołów jako zupełnie nowy muzyczny twór na norweskiej undergroundowej scenie muzyki metalowej. Rdzeniem jest surowy, melodyjny i klimatyczny black metal. Powstał w 2020 roku jako dwuosobowy projekt studyjny, a następnie wydał debiutancką EPkę „Ad Mortem” w 2022 roku i debiutancki album „In Nauseam” w 2023 roku.

Debiutancki album „In Nauseam” został wyprodukowany przez Doedsprofet. Całość została zmiksowana przez Andersa Gjelsvika i zmasterowana przez Hugo Alvarsteina, który współpracował z takimi znanymi zespołami jak Nordjevel czy Thunderbolt. Okładkę wykonał duet: Den Unge Herr Holm i Solfall. Album został wydany w wersji cyfrowej 6 października 2023 roku.

Norweska wytwórnia Hellstain Productions zapowiedziała, że wyda debiutancki album „In Nauseam” na płycie CD wraz z oficjalnymi merchem! Przedsprzedaż jest dostępna w oficjalnym sklepie internetowym wytwórni. Obecnie MALUM uformował pełny skład oraz w dniu premiery, czyli 6 czerwca 2024 roku zagra debiutancki koncert w klubie John Dee w Oslo w Norwegii razem z Thale i Krapyl!

Tracklista:

1.  Into the Vast Horizon  
2.  Futility of Denial   
3.  In Agony II   
4.  Emptiness     
5.  To Live Is to Suffer  
6.  In Nauseam

ODSŁUCH całej płyty na kanale Atmospheric Black Metal Albums