Meteroids- Premiera singla „Nieznany”!

0
494

Meteroids to zielonogórski zespół rockowy utworzony na przełomie 2017/18 roku. Grają własne kompozycje w gatunku Rock/Hard Rock. Nazwa Meteroids – od błędnych meteoroidów, krążących, poszukujących celu i wyzwalających swoją energię w muzyce. Laureat Festiwalu Lubuskie Dobrze Rockuje 2020. Supporty przed Farben Lehre, Bullfinch, koncertowali mi.in. corocznie na Wielkiej Orkiestrze Świętej Pomocy i Zielonogórskim Winobraniu. Kolejne przeglądy i koncerty przed nimi, które będą powiązane z promocją debiutanckiego krążka „Przemyślenia”. Zespół usłyszeć można w Radiu WNET, Radiu SOK, Radiu Nowy Świat, Radiu Zachód i jeszcze kilku rozgłośniach internetowych i regionalnych.

Skład zespołu:
Hubert Sozański – wokal
Jan Domagała – gitara basowa
Filip Sanowski – perkusja
Jakub Mroczek – gitara elektryczna
Leon Ochocki – gitara elektryczna

Premiera singla „Nieznany” zespołu Meteroids zapowiada debiutancką płytę „Przemyślenia”!

Tak mówią o swojej debiutanckiej płycie:
„Chcemy gorąco zaprosić Was do dzisiejszej premiery singla „Nieznany” z naszej debiutanckiej płyty pod tytułem „Przemyślenia”! Jest to nasze pierwsze publiczne studyjne nagranie realizowane w Nativa Sound Studio.

Płytą „Przemyślenia” i utworem „Nieznany” chcemy skłonić słuchaczy do posiadania własnego zdania, nie zatrzymywania się w szarej codzienności i do wyłamania się z tych samych okrojonych barw myśli. Opisują również to jak źle wypowiedziane słowa dają początek czemuś wielkiemu.

 

Album zawiera materiał, nad którym pracowaliśmy przez prawie 2 lata. Przez ten czas przewijało nam się dużo różnych utworów, koncepcji i pomysłów, jednak pracując nad krążkiem i nagrywając go od początku bieżącego roku, byliśmy i jesteśmy przekonani, że dobór oraz stylistyka utworów jest najbliższa temu co gra wewnątrz każdego z nas.

Wspomniany pierwszy singiel jest idealnym przykładem upustu naszych emocji i artystycznych przekonań, dlatego posłuchajcie naszego utworu i dajcie nam znać w komentarzu lub na mediach poniżej jak przemawia do Was „Nieznany”!”

Singiel znajdziecie także na Spotify: >link<

Zespół najdziecie też na wielu innych platformach streamingowych (Tidal, iTunes, itp.)!

Media Meteroids:
FB: https://www.facebook.com/meteroidsband
IG: https://www.instagram.com/meteroids_band/
YT: https://www.youtube.com/channel/UCRT4R1P3twU49HtiMA1Jnfw