PREMIERA! – Percival Schuttenbach i „Dzikie Pola” 30.11 w Proximie

0
882
„Dzikie Pola” zespołu Percival Schuttenbach – premiera nowego wydawnictwa zespołu 30 listopada w warszawskim Klubie Proxima.
Percival Schuttenbach prezentuje swoją najnowszą płytę – „Dzikie Pola”! Ten koncept-album przedstawia mroczną i wciągającą historię opowiedzianą za pomocą muzyki. Kompozycje zawarte w albumie łączą w sobie moc agresywnych gitarowych riffów z nostalgicznym brzmieniem wiolonczeli, ekstremalnych wokali męskich z łagodnym kobiecym śpiewem, teatralność i finezję z prostotą. Pomimo tej różnorodności jego koncepcja jest spójna i starannie przemyślana, a sam album wyróżnia się na tle poprzednich nie tylko zawartą w nim historią, lecz również pięknym wydaniem w twardej okładce. W opinii wielu to najbardziej dojrzały album zespołu – być może dlatego, że jest on dla jego kompozytorów niezwykle osobisty. Mikołaj Rybacki i Katarzyna Bromirska zamknęli w nim, jak w magicznej szkatułce, wszystkie swoje przeżycia, doświadczenia i emocje z kilku ostatnich lat. Warto więc zapoznać się z najnowszą twórczością muzyków zespołu Percival Schuttenbach i zagłębić się w opowieść, która snuje się przez wszystkie zawarte w albumie „Dzikie Pola” utwory, a która jest cześcią bardziej rozbudowanej i głębszej historii, nawiązującej do poprzedniej jak i do przyszłej twórczości Zespołu. Album „ Dzikie Pola” to na pewno jedno z najciekawszych wydań tego roku.
UWAGA!
29 listopada czyli dzisiaj,  odbędzie się specjalne przedpremierowe spotkanie, podczas którego zespół wręczać będzie specjalną limitowaną edycje płyty tym którzy kupili ją w preorderze i podczas którego ostatnie egzemplarze będzie można zakupić:   https://www.facebook.com/events/199240887666126

Wydarzenie:  czytaj