Rock’n’rollowy Hypnosaur debiutuje albumem „Doomsday”

0
399

Debiutancki album szalonego rock’n’rollowego Hypnosaur 'DOOMSDAY’

Hypnosaur to multiwymiarowy wszechwieczny byt, istniejący poza czasem i przestrzenią. Jego obecność była zauważana od zarania dziejów, a przekazy to dokumentujące pojawiają się tak długo, jak istnieje cywilizacja. Obecnie przejawia się poprzez soniczny przekaz, którego jesteś świadkiem.

Zespół w składzie: Bartosz Kulczycki – główny wokal i klawisze, Michał Siedlecki – chórki i gitara, Marcin Jastrzębski – bas, Marcin Szóstakowski – perkusja, to muzycy grający w przeszłości jak i obecnie w wielu różnych grupach (m.in. Jane Doe, The Assblasters, Saint Hex, Toxxxik Flash). Hypnosaur założony został w 2017 roku w Warszawie, a dwa lata później wydał Ep ‘Illusion’.

Debiutancka płyta ‘Doomsday’ została nagrana w Mustache Ministry Studio przez Marcina Klimczaka, a mix zrobił Haldor Grunberg z Satanic Audio (znany ze współpracy z m.in. Behemoth, Me And That Man, Doperlord). Dzięki wytwórni Revenge of the Bat Records ‘Doomsday’ dostępny jest na limitowanym 180 gramowym winylu i na wszystkich platformach streamingowych. Okładka to dzieło znanego grafika, Rafała Wechterowicza (TOO MANY SKULLS), który tworzył dla takich artystów jak Ozzy Osbourne, Slipknot, Anthrax, Ghost, Mastodon, Behemoth.

Muzyka Hypnosaur to wypadkowa inspiracji każdego z muzyków, bo ‘Doomsday’ to wspólne dzieło całego zespołu. Muzyki z tego albumu nie da się zaszufladkować – chyba że ogólnie powiedzieć o niej rock’n’roll. Na ‘Doomsday’ nie ma dwóch takich samych utworów, a zespół mówi: ‘lubimy jak jest głośno i do tego mrocznie, ale najważniejsze żeby muzyka chwytała, bujała, a refreny muszą zostawać w głowie’.

Debiutancka płyta 'Doomsday’:
Nagrano w Mustache Ministry Studio przez Marcina Klimczaka,
Mix: Haldor Grunberg z Satanic Audio (m.in. Behemoth, Me And That Man, Dopelord)
Wytwórnia: Revenge of the Bat Records
Dostępna jako: limitowany 180 gramowy winyl & na wszystkich platformach streamingowych
Okładka: Rafał Wechterowicz (TOO MANY SKULLS), znany ze współpracy z: Ozzy Osbourne, Slipknot, Anthrax, Ghost, Mastodon, Behemoth.

Posłuchaj całego albumu:
https://hypnosaur.bandcamp.com/
https://open.spotify.com/artist/2PhSaKjtVF7Ezj94kwnZjQ

Zamówienia albumu:
www.hypnosaur.pl