6 urodziny zespołu Gorgonzolla oraz goście: Ereles i Amarena

0
731
6 urodziny Gorgonzolli pożegnanie z debiutem Ereles i Amarena
6 urodziny Gorgonzolli pożegnanie z debiutem Ereles i Amarena

Urodziny Gorgonzolli to już tradycja, a 6. urodziny to idealna okazja by pożegnać nasz debiut, czyli album 'Eksploatowani’. Ostatni raz zagramy pewne numery, a niektóre na długo znikną z naszej setlisty. Oczywiście usłyszycie coś nowego, co wyląduje na albumie 'Konsumpcja’, jednak skupiamy się na pierwszej płycie. Pożegnajcie 'Eksploatowanych’ razem z nami 🙂

INFORMACJE NAJWAŻNIEJSZE:
MIEJSCE: POTOK: DRUGI DOM LUDZI ROCKA
DATA: 6 KWIETNIA
START: 19:00
WJAZD: 15 ZŁ – PŁATNE NA BRAMCE

Na tym ważnym dla nas koncercie, na scenie towarzyszyć nam będą:

ERELES

Mówią o sobie, że to 3/5 zespołu Kabanos i tak jest w rzeczywistości. ERELES w 2017 roku (maj-listopad) zarejestrował swoją debiutancką płytę pt. „Krok Odwagi” w studio nagraniowym „Demontażownia” w Mysiadle, należącym do basisty grupy. Krążek stanowi 15 utworów utrzymanych w stylistyce rock/pop/grunge i śpiewanych wyłącznie w języku polskim. Muzyka oraz aranżacje zostały w całości stworzone przez muzyków ERELES. Za teksty na płycie odpowiedzialny jest głównie Lodzia, a miks i mastering wykonał Fons. 22 marca 2018 ukazał się debiut płytowy zespołu.

https://www.youtube.com/watch?v=GnFAgFFtccc
https://www.youtube.com/watch?v=qeERh977vsU

AMARENA

Zespół nie znający granic, najtrafniej określany jako progresywny punk. Najważniejsze dla nas jest tak zwane sprzężenie zwrotne między muzyką którą gramy i energia którą promieniujemy, a bananami na twarzach ludzi stojących naprzeciwko. 4000 BPM czy breakdownowe zakończenia punkowych kawałków to nic nowego.

Gitara/wokal – Krzysztof Pyrdoł
Bas – Krzysztof Trajdos
Perkusja – Aleksander Adamczak

https://youtu.be/4aAV7qNok2g