Blitz MMXX: Vader i Marduk na wspólnej trasie koncertowej!

0
595

Massive Music zaprasza na trasę Blitzkrieg MMXX.
Na scenie wystąpią nietuzinkowe zespoły: pionierzy polskiego death metalu Vader oraz legendarny black metalowy Marduk. W pierwszej części trasy toważyszyć im będa polski Ragehammer i rosyjski Fallcie.

Blitz MMXX
Vader (death metal, Polska)
Marduk (black metal, Szwecja)
Ragehammer (black/thrash metal, Polska)
Fallcie (groove metal, Rosja)

UWAGA! Nowe informacje!

„Trasa Vader i Marduk, startuje już we wrześniu! Sytuacja epidemiologiczna w jakiej przyszło nam żyć i pracować jest dużym utrudnieniem dla wszystkich – również dla organizatorów koncertów i całej branży artystycznej. Zostaliśmy zmuszeni do odwołania koncertów w Gdańsku, Łodzi, Lublinie i Krakowie ze względu na zbyt duże ograniczenia związane z pandemią. Udało nam się jednak utrzymać 4 koncerty w Poznaniu, Wrocławiu, Zabrzu i Warszawie. Koncert w Poznaniu odbędzie się 24.09.2020, a nową lokalizacją jest FoodHall (w budynku starego dworca PKP), natomiast koncert w Warszawie został przeniesiony na Letnią Scenę Progresji, w którym będziemy mogli wpuścić więcej osób niż w klubie.
Pamiętajcie, że koncerty będą się odbywały w obowiązującym rygorze sanitarnym!
Pandemic Madness Tour 2020
VADER, MARDUK, Ragehammer
24.09. Poznań – FoodHall*
25.09 Wrocław – A2
26.09 Zabrze – CK Wiatrak
27.09 Warszawa – Letnia Scena Progresji**
*koncert organizowany przez Left Hand Sounds
**koncert organizowany przez klub Progresja
Bilety zakupione na koncerty w Gdańsku, Łodzi i Lublinie podlegają zwrotowi lub przebukowaniu na koncert w Poznaniu. Ticketos.pl / Left Hand Sounds poinformuje mailem o procedurze zwrotu/przebukowania.
Zwrotów biletów na koncert w Krakowie należy dokonać w miejscu zakupu. W przypadku kupna przez internet, Eventim wyśle maila z procedurą zwrotu biletu.
Dotychczas zakupione bilety na koncert w Poznaniu zachowują ważność.
Dotychczas zakupione bilety na koncert w Warszawie zachowują ważność na koncert na Letniej Scenie Progresji. Informacje o kolejnych pulach biletów na ten koncert znajdziecie na stronie Progresji oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.”

Blitz MMXX: Vader, Marduk, Ragehammer, Fallcie – 24.09. Poznań, FoodHall
Blitz MMXX: Vader, Marduk + goście – 25.09. Wrocław, A2
Blitz MMXX: Vader, Marduk + goście – 26.09, Zabrze – CK Wiatrak
Blitz MMXX: Vader, Marduk + goście – 27.09. Warszawa, Proxima

bilety:
85zł (przedsprzedaż- Eventim**)
95zł (w dniu koncertu – bilety kolekcjonerskie)

Przedsprzedaż ruszy 1 lipca 2020.
Bilety dostępne na *lefthandsounds.org oraz w sieciach *Ticketos i **Eventim.

Vader (death metal, Polska)
Nie trzeba być wprawnym obserwatorem, żeby zauważyć drugą młodość pionierów polskiego death metalu. Wydana z początkiem maja płyta “Solitude in Madness” potwierdza, że załoga Petera jest w świetnej formie. To również album, na którym prócz klasycznego stylu i nawiązań do początku lat 90. usłyszymy sporo świeżych lub wręcz zaskakujących aranżacji. Album promuje utwór “Into Oblivion”, ale w niepamięć nikt nie ma zamiaru się udać.

Marduk (black metal, Szwecja)
Tytuł ostatniej płyty Marduk mówi wszystko. Morgan Håkansson świętuje trzy dekady na scenie i można je określić właśnie słowem “zwycięstwo”. Trudno wskazać w historii black metalu zespoły, które nie pogubiły się w swoim stylu lub nie stały się wręcz własną parodią, ale Szwedzi są prawdopodobnie najlepszym przykładem żelaznej konsekwencji, bezkompromisowości, a poza tym ich twórczość stanowi zwyczajnie synonim black metalu.

Ragehammer (black/thrash metal, Polska)
Krakowski Ragehammer szykuje się do wydania swojej drugiej płyty. Jeśli debiut był plombą w ryj, to następca jest kopem po nerkach. Tu nie ma prawa coś nie działać. Chamski metalowy etos, kult Venom i pogarda, dla wszystkiego. Trendy i ulizane fryzurki? Nie, nie ten adres. Na plasterki!