Opencall for music – Bownik /Ms.Obsession /Oly. /Paweł Izdebski – 09/01/2019 – Pogłos

0
754

Premiera magazynu tuż tuż! Ale Opencall to nie tylko sztuki wizualne, moda, podróże, to także muzyka! 🙂 I właśnie z muzyką rozpoczniemy Nowy Rok.
Zapraszamy na wyjątkowy koncert, podczas którego posłuchacie 4 fantastycznych polskich wykonawców. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczymy na wydruk, dystrybucję, promocję magazynu, a wraz z nim – twórców, których poznacie w pierwszym numerze. Widzimy się 9.01.2018 o 20.00 w klubie Pogłos.
Kogo zobaczycie na scenie?

MICHŁ BOWNIK & DJ EDUARDO
Bownik to warszawscy muzycy, którzy byli wcześniej znani pod nazwą Control the Weather. Eksperymentują z gatunkami, stylami, formami, reprezentują szeroko pojętą scenę alternatywną. Żartobliwie klasyfikowani jako vegan disco. Ufają swojej intuicji, są odkrywczy i niebanalni.
Rok 2018 był dla artystów wyjątkowo owocny – w styczniu pojawił się pierwszy długogrający krążek „Delfina”, wydawnictwo z polskimi tekstami, a w sierpniu „Radykalna korekta”. Czym zaskoczy nas Bownik w 2019? Przekonamy się 9 stycznia!

MS. OBSESSION
Ms. Obsession, Aleksandra Warchoł, to młoda wokalistka, producent muzyczny, autorka tekstów, która zachwyca zarówno swoją muzyczną jak i wizualną twórczością. Ostatnia płyta, „Manekin”, to elektroniczno – oniryczna opowieść muzyczna. Słuchacz odnajdzie w niej inspirację twórczością Lyncha, Salvadora Dali, czy Bułhakova. Tworzy własny muzyczny świat, przez osobliwą i różnorodną twórczość mierzy się ze zjawiskiem iluzji. Reprezentuje ciągłą zmianę, która zachodzi w każdym z nas. Przeplata świat oniryczny z realnym, zaciera granice między tym, co subiektywne, a tym, co obiektywne. Zapraszamy Was w muzyczną podróż tam, gdzie wyobraźnia miesza się z rzeczywistością.

OLY.
Oly.., czyli Aleksandra Komsta, to polska wokalistka, która w 2015 roku zadebiutowała płytą ,,Home”. W listopadzie tego roku pojawiła się jej druga płyta ,,Rzeczy Których Nie Mówię Kiedy Jestem Dorosła”. U nas wystąpi w duecie. Na koncercie pojawi się nowy materiał, ale też kawałki, których nie usłyszymy na płycie. Artystka zapowiada wyjątkowy set i możemy jej wierzyć – ma 24-lata, a na swoim koncie sukcesy takie, jak nominacja na Festiwalu South by Southwest w Stanach Zjednoczonych czy występy na Opener’ze i Live Music w Gdańsku.

PAWEŁ IZDEBSKI
Paweł Izdebski – wokalista, gitarzysta, piosenkopisarz i youtuber. Tworzy własny gatunek muzyczny, bluepop – połączenie muzyki alternatywnej, akustycznej i bluesowej opartej na popowych brzmieniach gitary. W 2017 wydał swoją epkę pt. „Książę Naiwności”, dzięki środkom zebranym w kampanii crowdfundingowej. Teraz pracuje nad pierwszym długogrającym albumem, którego premiera jesienią 2019. Koncert w Pogłosie będzie solowym pożegnaniem z „Księciem Naiwności” i Pawłem Izdebskim jakiego znaliśmy do tej pory, i przedsmakiem tego, co zaoferuje nam w drugiej połowie nowego roku.

Partnerem wydarzenia jest GoOut i Radio Kampus Uniwerek.TV Warsawnow.pl

Bilety kupicie tutaj, w 3 różnych wersjach cenowych:
https://goout.net/pl/bilety/opencall-for-music-bownik+ms-obsession+inni/xjvd/
Basic: 25 zł – bilet wstępu na koncert
Standard: 45 zł – bilet wstępu na koncert + premierowy egzemplarz magazynu
VIP: 70 zł – bilet wstępu na koncert + plakat z pracą jednego z twórców Opencall magazine + premierowy egzemplarz magazynu

Plakaty i magazyny będą na Was czekały w Galerii Jednostka od 24.01 do końca stycznia, w godzinach pracy galerii.