Sonata Arctica na jedynym, akustycznym koncercie w Polsce!

0
749

Sonata Arctica na jedynym, akustycznym koncercie w Polsce!

Finowie wystąpią pod koniec listopada w warszawskiej Proximie w ramach promocji swojej nadchodzącej płyty „The Acoustic Adventures”.

Gościem specjalnym koncertu będzie szwedzka grupa Eleine. 

SONATA ARCTICA + gość specjalny: ELEINE 28.11.2021 Warszawa/Proxima

SONATA ARCTICA (Finlandia/Nuclear Blast) – power metal, melodic metal

Minęły już prawie 3 lata od ostatniej europejskiej trasy Finów. W międzyczasie zespół nie spoczął na laurach i postawił zrobić krok w mało oczywistym kierunku. 

„W momencie, kiedy nasza trasa promująca album Talviyö jest już zakończona, postanowiliśmy podjąć kolejne wyzwanie i nagrać płytę akustyczną. The Acoustic Adventures ukaże się w październiku i oczywiście tuż po jej premierze wyruszymy w drogę. Nie możemy się doczekać, by zagrać dla wszystkich naszych fanów.” – komentuje keybordzista Henrik „Henkka” Klingenberg. 

Jesienią Sonata Arctica odwiedzi 17 europejskich państw, a jedyną polską datą na napiętym grafiku formacji będzie 28 listopada i koncert w stołecznej Proximie. 

http://sonataarctica.info

 

ELEINE (Szwecja/Black Lodge Records) – symphonic metal

W dyskografii Eleine trudno szukać słabego momentu, ale dopiero za sprawą występów na żywo możemy przekonać się o sile muzyki Szwedów. Ich ostatnie wydawnictwo, „Dancing in Hell” spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem krytyków i uplasowało się w czołówce najlepiej sprzedających się płyt metalowych zeszłego roku. Podczas trasy u boku Sonata Arctica zespół zaprezentuje akustyczny set, który na długo zostanie w pamięci publiczności. 

http://www.eleine.com

 

Odwiedź naszą stronę -> www.winiarybookings.pl

BILETY: Biletomat.pl – bilety online, Going, empik bilety, ebilet.pl, EventimPolska

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/