Mystic Festival jednak znowu przeniesiony! 2-4 czerwca 2022

0
7

Organizatorzy Mystic Festival wydali oświadczenie, które podnosi nieco na duchu fanów gitarowych brzmień w obecnych pandemicznych czasach. Pomimo kolejnego przeniesienia terminu, planowane jest zachowanie line upu ustalonego na 2021 rok. No cóż, zobaczymy… Obecnie termin wydarzenia to 2-4 czerwca 2022.

Oficjalna informacja organizatorów:

🔱 Mystic Festival: Zapraszamy do Gdańska w czerwcu 2022 roku,

Judas Priest headlinerem!
Sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie zmusiła nas do podjęcia najtrudniejszej w tym roku decyzji – tegoroczny Mystic Festival zostaje przeniesiony na 2-4 czerwca 2022 roku. Judas Priest potwierdzają swój udział, dochodzi dodatkowy Warm Up Day!
Drodzy przyjaciele, zdaniem specjalistów jesteśmy w najtrudniejszym miejscu pandemii, ale najciemniej jest przed świtem. Jesteśmy przekonani, że jeszcze w tym roku spotkamy się na koncertach, jednak nie możemy ryzykować organizacji takiego przedsięwzięcia, jakim jest Mystic Festival, dopóki nie będziemy w stu procentach pewni, że zarówno fani, jak i artyści będą w pełni bezpieczni.
Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by się udało, ale raz jeszcze prosimy o cierpliwość i zaufanie – musimy przełożyć Mystic Festival na rok 2022 i mamy nadzieję, że wszyscy dotrwamy do tego czasu w dobrym zdrowiu. Epidemiolodzy zapewniają, że dzięki szczepieniom pandemia zostanie do tego czasu w pełni opanowana i będziemy mogli bez przeszkód cieszyć się najlepszą muzyką i doborowym towarzystwem.
❗ Na szczęście mamy też dobre wiadomości:
• Judas Priest potwierdzają swój udział w Mystic Festival 2022. Będą jednym z headlinerów i zgodnie z planem zaprezentują swój jubileuszowy show, celebrujący półwiecze Bogów Metalu.
• Niemal cały program Mystic Festival 2021 zostanie powtórzony w 2022 roku – obecnie dogrywamy szczegóły i niebawem będziemy potwierdzać wszystkie interesujące was nazwy.
• Nowa data festiwalu, czyli 2-4 czerwca to czwartek, piątek i sobota. Widzimy się w Gdańsku, na terenie Stoczni.
• Dodatkowo zapraszamy was 1 czerwca na Warm Up Day, kiedy czekać was będą specjalne koncerty i inne atrakcje. Liczba miejsc na Warm Up Day będzie ściśle ograniczona. Skład i szczegóły podamy niebawem!
• Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade’ów biletów jednodniowych do karnetów.
• Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 23 grudnia 2021 lub do wyczerpania miejsc.
• Bilety jednodniowe można upgrade’ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 23 grudnia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.
• Każdy kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.

Mystic Festival 2022 w Gdańsku – trzy dni, pięć scen, 70 zespołów, Judas Priest headlinerem! 🔱

Mystic Festival w Stoczni Gdańskiej, gdzie będzie pięć scen i pojawi się ponad dwa razy więcej artystów. Zapraszamy w dniach 2-4 czerwca 2022 i już wiadomo, że headlinerem będzie Judas Priest, który wystąpi w ramach ogólnoświatowej trasy koncertowej celebrującej 50-lecie istnienia zespołu!

Czekamy na potwierdzenie udziału zespołów, które miały wystąpić na festiwalu w 2020 oraz 2021 roku:

Judas Priest – 50th anniversary show/ Mercyful Fate/ Gojira/ Mastodon/ Killing Joke/ Heilung/ The Hu/ Katatonia/ Mayhem/ Mgła/ Igorrr/ Obituary/ Baroness/ Kvelertak/ Vader „De Profundis”/ Witchcraft/ Oranssi Pazuzu/ The Stubs/ Code Orange/ Blindead/ Azarath/ Alien Weaponry/ Infected Rain/ Gold/ The Picturebooks/ The Vintage Caravan/ Mortiis/ Lindy-Fay Hella/ The Materia/ Dopelord/ Okkultokrati/ Twin Temple/ Raging Speedhorn/ Dead Lord/ 1914/ Maggot Heart/ Motanka/ Proscription/ Hangman’s Chair/ Irfan/ Medico Peste/ Truchło Strzygi/ Deluge/ Ovo/ Baest/ Neon Haze (Octopussy / Favorit89 / Nightrun87)/ Tester Gier/ Konvent/ Dwaal/ Spaceslug/ Rosk/ Major Kong/ Fleshworld/ Grift/ Taraban/ Red Scalp/ Czerń/ Stay Nowhere/ Only Sons

Karnety na Mystic Festival 2021 można nabyć w cenie:
Pula nr 3 – 479 zł – do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021
Pula nr 4 – 499 zł – do wyczerpania limitowanej puli
Pula nr 5 – 519 zł – do wyczerpania

Bilety ➡️ https://tickets.mysticfestival.pl/

Informacje dotyczące zachowania, zamiany na vouchery i zwrotów biletów ➡️ https://www.mysticfestival.pl/…/mystic-festival-2021-w-gdan…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here