Belphegor, Kampfar, Hideous Divinity i Leach zagrają w Warszawie!

0
360

Tytani diabolicznego black metalu – Belphegor, zapowiadają polski koncert w ramach trasy The Devils European Aufmarsch 2023, promującej ich nowa płytę. NA trasie towarzyszyć im będą Kampfar, Hideous Divinity i Leach. Zespoły dla polskich fanów ekstremalnych dźwięków zagrają 21 III 2023 w warszawskim klubie Proxima.

Belphegor + Kampfar, Hideous Divinity, Leach / 21 III 2023 / Warszaw

BELPHEGOR – black metal, death metal:

Od “The Last Supper” sprzed 27 lat ciągle na froncie, ciągle na wojnie przeciw całemu światu. Black/death metal wykonywany przez skład z Austrii wciąż jest tak samo gniewny, intensywny i w dalszym ciągu smaga równie efektywnie co parę dekad wstecz. Helmuth dowodzi formacją skutecznie, nie pozwala sobie nawet na najdrobniejsze niedociągnięcia, przez co trio z Salzburga w dalszym ciągu przyciąga fanów i gra tyle koncertów, ile duża część podobnych jej grup nie zagra przez całą karierę. Sprawdźcie to na żywo, bo tutaj mamy do czynienia z esencją metalu w najbardziej plugawej i bezkompromisowej formie.

KAMPFAR – pagan black metal:

Od 1994 roku grupa sukcesywnie rozwija swoją ścieżkę black metalu o pogańskim kolorycie, gdzie jest miejsce na zamaszyste melodie, na wściekłość, ale nawet i na przebojowość. Na szczęście, mimo wszelkich przeciwności losu zespół w końcu wznosi się na szczyty. Coraz więcej dziennikarzy ich chwali, a tegoroczna “Til klovers takt” to być może najlepsze dzieło Norwegów. Kampfar to piguła wypełniona black metalem pierwszej wody. Najlepszym – chciałoby się rzec.

HIDEOUS DIVINITY – brutal death metal:

W tekstach zdradzają inspiracje filozofią i wątkami kinematograficznymi, ale nie dajcie się zwieść – to maksymalnie brutalny i odczłowieczony death metal. Włosi mają bardzo prostą strategią: wyrządzić słuchaczowi krzywdę, poturbować go, a do tego nastraszyć przy użyciu najróżniejszych środków. Poziom furii w tej muzyce przekracza właściwie jakiekolwiek normy i bardzo dobrze. To w końcu brutalny metal śmierci podany bez jakiejkolwiek litości, a nie rurki z kremem. Jeśli lubicie, gdy wasze uszy chłoszcze stroboskop, nie możecie odpuścić sobie tego show.

LEACH – death metal:

Leach jest zjawiskiem szwedzkim, a w dodatku składem wyjątkowo otrzaskanym – mają już trzy albumy i grają death metal pod stadiony w najlepszej tradycji skandynawskiej. Nie boją się heavymetalowej melodii albo i thrashowego pędu. To rzecz przebojowa, agresywna, a w dodatku świetnie zaprezentowana. Właśnie o takie piosenki w metalu chodzi.

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)

Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod