Blind Channel na trzech koncertach w Polsce!

0
99

Finowie z Blind Channel nie zwalniają tempa i zapowiadają swój nowy album “Exit Emotions”! W ramach jego promocji zespół wyruszy na obejmującą 30 europejskich miast trasę, w tym trzy miasta w Polsce.

Formacja wystąpi w kwietniu we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku w towarzystwie GHØSTKID oraz Rock Band From Hell.

Blind Channel obchodzą w tym roku dekadę działalności, a najlepszym sposobem na świętowanie tego faktu jest wydanie nowego albumu. “Exit Emotions”, czyli już piąty w dorobku krążek grupy, ukaże się w przyszłym roku pod banderą wytwórni Century Media, a udostępniony pod koniec sierpnia singiel “DEADZONE” tylko umacnia w przekonaniu, że wraz z nowym wydawnictwem Finowie wywindują swoją pozycję na nu metalowej scenie. Sekstet nie jest już ciekawostką ze sceny konkursu Eurowizji – to świadomy swojej wartości zespół, który z każdym krokiem ma ochotę na więcej.

Na podbój Europy Blind Channel wyruszą ze swoimi znajomymi z wytwórni – założonym przez Sebastian “Sushi” Bieslera (ex-Electric Callboy), metalcore’owym projektem GHØSTKID oraz fińskim pop-punkowym/rockowym Rock Band From Hell, którzy 1 września zadebiutowali materiałem “Music For Late Night Activities”.


Support: GHØSTKID, Rock Band From Hell

18.04.2024 Wrocław, Zaklęte Rewiry

BLIND CHANNEL + GHØSTKID, Rock Band From Hell / 18.04.24 / Zaklęte Rewiry, Wrocław

19.04.2024 Warszawa, Proxima

BLIND CHANNEL + GHØSTKID, Rock Band From Hell / 19.04.24 / Proxima, Warszawa

20.04.2024 Gdańsk, Parlament

BLIND CHANNEL + GHØSTKID, Rock Band From Hell / 20.04.24 / Parlament, Gdańsk

BILETY: https://bit.ly/BLIND_CHANNEL_WWA