Ghøstkid wraca do Polski w ramach trasy promującej najnowszy album

0
59

Niemiecka grupa Ghøstkid wystąpi 2 października w warszawskim Klub Proxima w ramach trasy promującej jej najnowszy album “HOLLYWOOD SUICIDE”!

GHØSTKID / 02.10.24 / Proxima, Warszawa

BILETY: https://bit.ly/GHOSTKID_WWA

GHØSTKID to projekt założony w 2019 roku przez Sebastiana “Sushiego” Bieslera (ex-Electric Callboy), w którym muzyk eksploruje mroczny, agresywny, a przy tym bardziej szczery i naturalny kierunek artystycznego rozwoju. Zainspirowany takimi wykonawcami jak Marilyn Manson, Fever 333 czy Bring Me The Horizon Sushi zaprosił do współpracy podobnie myślące jednostki i tym sposobem na pokładzie zespołu znaleźli się Steve Joakim (perkusja), Jappo Van Glory (gitara) oraz Danny Guldener i Stanislaw Czywil (bas), którzy wcześniej udzielali się w To The Rats and Wolves.

Muzycznie GHØSTKID to połączenie różnych gatunków – przeważa tu oczywiście bardziej metalowe, nastawione na ciężar brzmienie, ale dość wyraźnie słychać też wpływy industrialu, popu czy nawet elementy trapu. W marcu nakładem wytwórni Century Media ukazał się ich drugi w dorobku pełny album “HOLLYWOOD SUICIDE”, w promocji którego formacja wyruszy jesienią w headlinerską trasę po Starym Kontynencie. Jedynym przystankiem na niej będzie warszawska Proxima, gdzie grupa wystąpi 2 października!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj