MUSHROOMHEAD powracają do Polski!

0
53

MUSHROOMHEAD powracają do Polski na dwa koncerty!

Zamaskowani Amerykanie wystąpią 17 sierpnia w warszawskim Klub Proxima oraz dzień później w krakowskim Klub Kwadrat w towarzystwie austriackiego Silenzer.

MUSHROOMHEAD + Silenzer / 17.08.24 / Proxima, Warszawa
MUSHROOMHEAD + Silenzer / 18.08.24 / Kwadrat, Kraków

Bilety www.winiarybookings.pl

Założony w latach 90. w Cleveland Mushroomhead to jeden z najbardziej nieszablonowych zespołów metalowych, który wydała na świat amerykańska ziemia. W jego muzyce usłyszeć można elementy hip-hopu, punka, gotyckiego rocka, a nawet industrialu czy techno. Od wydania debiutu w 1995 roku płyty formacji rozeszły się na całym świecie w ilości ponad 2 milionów egzemplarzy, a krążkami “XIII” (2003), “Savior Sorrow” (2006), “Beautiful Stories for Ugly Children” (2010) oraz “The Righteous & the Butterfly” (2014) plasowała się na listach najpopularniejszych albumów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Dyskografię Mushroomhead zamyka wydany w 2020 roku, będący jednocześnie debiutem w Napalm Records, krążek “A Wonderful Life”. Swoim teatralnym, bogatym w ciekawe stroje i scenografię show Amerykanie zabiorą Was do innego świata.

Wraz z nimi na deskach klubów w Warszawie i Krakowie zobaczymy łączących rocka z metalem, austriacki zespół Silenzer. Grupa występowała już m.in. u boku As I Lay Dying, Hatebreed, Infected Rain czy Asking Alexandria. Ostatnim jak dotąd albumem w ich dyskografii jest wydany w 2022 roku “X”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj