In Flames Klub Stodoła, 03.06.2020- przeniesiony

0
95

„Informujemy, że koncert In Flames zaplanowany na 3 czerwca 2020 w klubie Stodoła nie odbędzie się zgodnie z planem. Ciężko pracujemy, aby ustalić nową datę koncertu. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.”

 

In Flames ponownie w Polsce!

3 czerwca 2020 – klub Stodoła, Warszawa

Ogólna sprzedaż biletów na koncert w Polsce rozpocznie się w piątek, 24 stycznia o godz. 11:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

In Flames – jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespół metalowy ze Szwecji. W trakcie trwającej ponad 20 lat kariery, nawet przez moment nie przestawali się rozwijać. Melodyjny death metal z pierwszych dni istnienia zespołu ewoluował w unikalny sposób i przyczynił się do wydania 13 albumów studyjnych, m.in. „A Sense of Purpose”, „Sounds of a Playground Fading”, „Siren Charms” oraz najnowszego „I, The Mask ”, który został nagrany w Los Angeles z producentem nominowanym do nagrody Grammy, Howardem Bensonem. „I, The Mask” w 2019 roku znalazło się na pierwszym miejscu list sprzedaży w Szwecji i Austrii, na drugim miejscu w Niemczech oraz na pierwszym miejscu amerykańskiej listy Top Rock and Metal Albums. Globalny sukces zespołu zaaowocował koncertami na całym świecie z takimi zespołami jak Judas Priest, Avenged Sevenfold czy Disturbed, inspirując jednocześnie wielu artystów rockowych i metalowych. In Flames to zespół, na którym można polegać. Nieustannie inspirują swoich fanów, Jesterheads, do życia według frazy „In Flames We Trust”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here