All Time Low wystąpią w Polsce!

0
391

All Time Low wystąpią na jedynym koncercie w Polsce już 28.02.2023 w warszawskim Klubie Stodoła!

W ramach supportu wystąpią Lauran Hibberd oraz Games We Play!

Bilety i informacje znajdziecie na: www.LiveNation.pl

All Time Low – Official Event, Klub Stodoła, 28.02.2023

Założony w 2003 roku na przedmieściach Baltimore w stanie Maryland All Time Low zaczynał jako licealny cover band. Nstępnie zespół przekształcił się w melodyjny pop-punkowy band inspirowany takimi kultowymi kapelami jak New Found Glory i blink-182. Od czasu drugiego albumu So Wrong, It’s Right (2007) do ich szóstego LP Future Hearts (2015), zespół był filarem Warped Tour. Na późniejszym etapie kariery zespół zaczął więcej eksperymentować z popem. Można to usłyszeć na albumie Last Young Renegade z 2017 roku. Na początku 2020 wraz z albumem Wake Up, Sunshine zespół wrócił do swoich punkowych korzeni.

Jeżdżąc po całych Stanach tego lata, chłopaki znaleźli się na listach przebojów z podobnymi zespołami, takimi jak Motion City Soundtrack, Early November i Plain White T’s. Po drodze All Time Low wpadł na pop-punkowców z Amber Pacific, którzy zwrócili uwagę na młody zespół ich wytwórni Hopeless Records. Wytwórnia była pod wrażeniem, a All Time Low oficjalnie stali się częścią rodziny Hopeless w marcu 2006 roku. Było to zaledwie kilka miesięcy przed ukończeniem przez członków zespołu liceum. Po zakończeniu szkoły muzycy w końcu mogli skoncentrować się całkowicie na muzyce. Dzięki temu grupa wydała w lipcu Put Up or Shut Up – EP, które zawierało głównie nowe nagrania starszego materiału.
W 2018 roku przebojowy singiel „Everything Is Fine” dał przedsmak tego, co nadejdzie wraz z ósmym albumem Wake Up, Sunshine, opublikowanym na początku 2020 roku. Na krążku usłyszeć można gościnne wokale rapera blackbear i zespołu Camino w singlach „Some Kind of Disaster” i „Monster”. Ten ostatni został ponownie wydany w grudniu 2020 r. z gościnnym udziałem Demi Lovato. W kolejnym roku zespół połączył siły z angielskimi rockmanami Pale Waves na potrzeby singla „PMA”.

Obecnie Amerykanie ponownie wyruszą w trasę, w ramach której wystąpią na jedynym koncercie w naszym kraju w lutym 2023.