Slipknot wraca do Polski w towarzystwie Jinjer! / 3.08 / Gdańsk-Sopot

0
20

Ledwo opadły emocje po koncercie w Łodzi 6.02.2020, a już pojawia się data kolejnego koncertu Slipknot! Tym razem gościem specjalnym zespołu będzie ukraiński Jinjer.

Slipknot przyjedzie do Polski w ramach dalszej promocji świetnego albumu „We Are Not Your Kind”. Wydawnictwo ukazało się 9 sierpnia 2019 roku za pośrednictwem wytwórni Roadrunner Records.

Po rewelacyjnym koncercie podczas ubiegłorocznej edycji Mystic Festival w Krakowie oraz popisowym halowym występie w Łodzi, grupa przyjedzie latem do Trójmiasta, by zaprezentować się w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE!

Gościem specjalnym Slipknot będzie ukraińska formacja Jinjer Młody zespół, którego kariera nabrała w ostatnich latach niesamowitego rozpędu, wydał swój najnowszy album „Macro” w listopadzie 2019 roku (Napalm Records).

Slipknot wraz z Jinjer wystąpią już 3 sierpnia 2020 roku w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu.

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

🤘 SLIPKNOT (USA) 🔥

Powiedzieć, że pojawienie się Slipknot u schyłku lat 90. było dla metalowej sceny powiewem świeżego powietrza to jak przy tsunami powiedzieć, że przyjemnie buja. Slipknot byli uderzeniem huraganu. Nową jakością i zarazem kulminacją tego, co najlepsze w muzyce ekstremalnej całej dekady: deathmetalowy ciężar i żar black metalu pod jednym dachem z intensywnością hardcore’a i przyziemnością rapu? Przed wydaniem „Slipknot” nie wiedzieliśmy, że to możliwe. Po „Iowa” i „Vol. 3: (The Subliminal Verses)” już nie umieliśmy bez tego żyć. Równie ważny był obłąkany wizerunek: dziewięciu osobników w kombinezonach i groteskowych maskach. Nie wiadomo, czy uciekli z więzienia o zaostrzonym rygorze, czy z twojego koszmaru…

Nie obyło się bez problemów, zmian składu i kryzysu, który prawie zakończył działalność zespołu, ale wiadomo, co nas nie zabija… Dlatego album „We Are Not Your Kind”, wydany w ubiegłym roku, to jeden z najlepszych materiałów bandy z Des Moines, a forma koncertowa zespołu lokuje ich na aktualnym szczycie muzyki ekstremalnej.

▪️ https://www.slipknot1.com/
▪️ https://www.facebook.com/slipknot/
▪️ https://www.youtube.com/watch?v=V3ADK6gsDGg

🤘 JINJER (Ukraina) 🔥

Żywy dowód na to, że nawet jeśli coś jest niemożliwe to i tak się uda – wystarczy talent, determinacja i ciężka praca. Kwartet, który ruszał w świat 10 lat temu z ukraińskiego Doniecka, w dodatku z kobietą na froncie, nie miał łatwego startu. Ale ich unikalna wizja metalu, który jest brutalny, progresywny i chwytliwy zarazem oraz głos i charyzma Tatiany Shmailyuk rozbiły wszystkie przeszkody. Trzecia płyta, wydana w 2019 roku „Macro”, katapultowała grupę na największe sceny najlepszych festiwali, a takiej okazji Jinjer nie marnuje: to koncertowa petarda, więc lepiej się ruszać, żeby nie wybuchła wam pod nogami.

▪️ http://jinjer-metal.com/
▪️ https://www.facebook.com/JinjerOfficial/
▪️ https://www.youtube.com/watch?v=c-vhrv-1Ctg

Zagrają:
🔥 SLIPKNOT (USA)
+
🔥 Jinjer (Ukraina)

📆 Kiedy: 3 sierpnia (poniedziałek) 2020
📌Gdzie: Gdańsk/Sopot @ ERGO ARENA, Plac Dwóch Miast 1
🎟️ Bilety: Więcej informacji już wkrótce!
Organizator: Mystic Coalition

Informacje o cenach biletów zostaną udostępnione już 18 lutego (10:00)

Przedsprzedaż Allegro Smart! ruszy 18 lutego o 10:00.

Regularna sprzedaż biletów wystartuje 20 lutego o 10:00 na ebilet.pl oraz sklep.knockoutprod.net.

Bilety będą dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie na płytę)
https://ebilet.pl (bilety na sektory oraz na płytę)
Regularna przedsprzedaż biletów rozpocznie się 20 lutego o godzinie 10:00.

Zapraszają:
Knock Out Productions
▪️ http://www.knockoutprod.net
▪️ https://www.facebook.com/productions.knock.out
▪️ https://www.instagram.com/knockoutprod

Mystic Production
▪️ https://www.mystic.pl
▪️ https://www.facebook.com/mysticproduction
▪️ https://www.instagram.com/mysticproduction

B90
▪️ https://www.b90.pl
▪️ https://www.facebook.com/B90klub
▪️ https://www.instagram.com/klub_b90

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here