THE RUMJACKS + Jesse Ahern /16.11.23/ Proxima, Warszawa

0
224

Dobrze znani w Polsce mistrzowie celtyckiego punka The Rumjacks powrócą do naszego kraju na jedyny koncert, który odbędzie się 16 listopada w warszawskim klubie Proxima! Przed Australijczykami wystąpi amerykański songwriter Jesse Ahern.
An Irish Pub Song, A Fistful O’ Roses czy The Pot & Kettle to nie tylko dobrze znane fanom zespołu z Sydney szlagiery, ale również piosenki, które w moment poprawią humor i porwą do tańca nowych słuchaczy. W marcu 2021 roku ukazał się piąty w dorobku album formacji “Hestia”, który był jednocześnie pierwszym skomponowanym i nagranym z nowym wokalistą, Mike’em Rivkeesem. Rozpędzona nową energią oraz sporym sukcesem płyty formacja nie spoczęła na laurach i niespełna rok później wydała materiał “Brass for Gold”, na który złożyło się 8 nowych kompozycji. Na początku roku The Rumjacks zagrali trasę z Dropkick Murphys, swoim występem otworzyli dużą scenę na tegorocznej edycji festiwalu Pol’and”Rock, a już w listopadzie powrócą do Polski, gdzie wykonają swoje przeboje w klubie Proxima!
“Roots Rock Rabel” – te 3 słowa znajdują się podczas występów na wielkim banerze za plecami Jesse Aherna, idealnie opisują jego muzykę i składają się na tytuł jego nowej płyty, której premiera datowana jest na 15 września nakładem wytwórni Dummy Luck Music. Muzyk ostatnie lata spędził na koncertowych wojażach u boku m.in. Dropkick Murphys, Rancid czy Franka Turnera, a już jesienią wyruszy w trasę z The Rumjacks, podczas której rozgrzeje również polską publiczność. Mieszanki americany, rockabilly i rocka w wykonaniu Jessego zalecamy nie przegapić!
Link do biletów:
https://winiarybookings.pl/wydarzenie/the-rumjacks-warszawa/listopad-2023?direct=true