VEIL OF MAYA, Signs of the Swarm, Varials i To The Grave na koncercie w Warszawie!

0
69

Pins & Knuckles Faces of Death Tour, czyli trasa z udziałem VEIL OF MAYA, Signs of the Swarm, Varials i To The Grave, zawita do Polski 13 listopada. Ten mocarny zestaw pojawi się w warszawskim Klub Proxima.

PINS & KNUCKLES FACES OF DEATH TOUR 2024 / 13.11.24 / Proxima, Warszawa

Bilety: https://bit.ly/FACES_OF_DEATH_WWA

Veil of Maya powrócili w zeszłym roku po sześcioletniej przerwie z albumem [m]other, który jakiekolwiek myśli o ewentualnej zniżce formy niszczy w zarodku. Groove, energia, wirtuozeria – to wszystko tu znajdziecie, a Amerykanie po raz kolejny udowadniają, że muzyczne granice dla nich nie istnieją.

Również rok temu, nakładem wytwórni Century Media, światło dzienne ujrzał krążek “Amongst the Low & Empty” ekipy Signs of the Swarm. Słuchając piątego w dorobku krążka formacji z Pittsburgha będziecie mieli problem, by znaleźć moment na złapanie oddechu, czego również możecie spodziewać się po ich występie.

Niszczycielska energia kontrowana dla równowagi melodiami? Dla Varials to żaden problem, a wręcz pozycja gdzieś pomiędzy jest dla kwintetu z Filadelfii naturalna. O tym, że formacja kreatywnie wykorzystuje intensywność w muzyce przekonacie się słuchając “Scars For You To Remember” z 2022.

Skład trasy zamyka zespół ze stajni wytwórni Unique Leader – To the Grave. Australijczycy to rosnąca marka na scenie deathcore’owej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj