RYSIEK RIEDEL WE WSPOMNIENIACH – autor Marcin Sitko

0
1676

Kolejna mocna pozycja dla fanów Ryszarda Riedla. „Rysiek Riedel We Wspomnieniach” autorstwa Marcina Sitko. Oficjalna premiera książki odbędzie się 5 stycznia 2019 w RIEDEL MUSIC CLUB w Tychach.

„Niezwykła książka o niezwykłym człowieku. Jest jak podróż w czasie. Zawiera wiele osobistych wspomnień związanych z artystą – spisanych wśród członków rodziny, przyjaciół, znajomych, dziennikarzy i muzyków. To cenna i pięknie wydana pamiątka dla tych, którzy pamiętają jednego z najbardziej niezwykłych wokalistów  polskiej sceny muzycznej. Słowo wstępne napisał Sebastian Riedel, syn Ryśka.

Książka wydana w pięknej twardej lakierowanej oprawie z estetyczną i praktyczną tasiemką do zaznaczania każdej kolejnej spośród 480 stron. Zawiera wiele niepublikowanych wcześniej wspomnień i fotografii, a także wyjątkową płytę winylową z niepublikowanymi nagraniami. Książkę można zakupić jedynie drogą internetową.

 

Każdy z egzemplarzy jest indywidualnie numerowany, przez co stanowi niepowtarzalną gratkę dla każdego, kto zdecyduje się na zakup książki w okresie przedsprzedaży. Przedsprzedaż trwa do 31 grudnia 2018 roku i realizowana jest jedynie za pośrednictwem tej strony internetowej.”

 

 

Autor Marcin Sitko co jakiś czas dostarcza nam fantastycznych doznań literackich. Polecamy również jego książki:  „The Rolling Stones za żelazną kurtyną. Warszawa 1967„, „Hej Panie B. Wspomnienie artysty„, „Wolność kocham i rozumiem. Historia życia Bogdana Łyszkiewicza” a także jest współautorem „Woodstock 1969. Najpiękniejszy weekend XX wieku” . Każdą pozycję mamy przeczytaną i każdą polecamy.

Książkę można zamówić na stronie: czytaj