Debiutancki album MOYRA „Omen” już niebawem!

0
795

Na początku marca światło dzienne ujrzy pierwszy album wrocławskiej grupy Moyra.

„Przygotujcie się na mistyczną burzę ogniową, debiutancki album MOYRY „Omen” już jest… MOYRA wnoszą świeży powiew na polską scenę melodeath. Wściekłe riffy spotykają się z growlem i czystym kobiecym wokalem! Tematy w ich muzyce obejmują mityczną symbolikę Moyras, bogiń, które rządzą ludzkim doświadczeniem zarówno ziemskim, jak i boskim. Tematy te są wplecione w energiczną i potężną muzykę, którą tworzy MOYRA, z tekstami, które zagłębiają się w ludzkie doświadczenia i rolę natury w naszym życiu.

Nie przegap szansy usłyszenia solidnego i porywającego brzmienia MOYRY na ich debiutanckim albumie „Omen”

Zespół Moyra powstał w 2017 roku, a w skład formacji wchodzą wokalistka Margo Moyra, gitarzysta Ziolllo, basista Kacper Kulios oraz perkusista Mateusz Muzioł. Formacja dała się lepiej poznać w roku 2018 za sprawą wydanej własnym sumptem EP-ki „Threads Of Fate” oraz opublikowanej dwa lata później – również niezależnie – drugiej EP-ki „ReGenesis”. W między czasie zespół zebrał sporą grupę fanów występując na wielu polskich festiwalach, w tym na Pol’and’Rock.

Tracklista:

1. Rage of the Sky
2. Perception of Souls
3. Bloody Hands
4. Unleashed Spirits
5. Forgotten Prophecy
6. End of the World
7. Call of Sin
8. The Eyes of Rats
9. Infinity of Revival
10. Fear of Life
11. Ready! Aim and fire!
12. Perfect Illusion (LADY GAGA Cover)

Premierę długo wyczekiwanej przez fanów debiutanckiej płyty zespołu „Omen” zaplanowano na 3 marca 2023. Album ukaże się nakładem niemieckiej wytwórni DarkTunes Music Group i dostępny będzie w wersji CD oraz drogą elektroniczną.
Okładkę zaprojektował Piotr Szafraniec.