The Materia + Phecda + Keymakers + Sick Part – Warszawa – Potok

0
794

Już 16 lipca zapraszamy Was do stołecznego klubu Potok: drugi dom ludzi rocka, na koncert niepowtarzalnego na scenie polskiej zespołu The Materia!

Mistrzowie mieszania stylów rock/metal/djent zapraszają pod scenę:

Hejka everyone,

Bardzo miło nam poinformować, że już niebawem zagramy pierwszy klubowy koncert po prawie 2 letniej przerwie, jesteśmy wielce podjarani tym faktem i cieszymy się jak małe dzieci z tego powodu. Koncert nie byle gdzie bo w stolicy, dziękujemy za zapro klubowi Potok! Aby zdobyć bilet za 30 pln wystarczy złożyć rezerwację na materiapotok@gmail.com (płatność na bramce w dniu koncertu). Do zobaczenia pod sceną!

Bilety:

-30 zł rezerwacja materiapotok@gmail.com

-40 zł w dniu koncertu

Link do eventu : https://www.facebook.com/events/6045434478839889

Do The Materia na scenie Potoku dołączają trzy niesamowite składy!

– łączący ciężkie brzmienia z energią punka i hiphopowym groovem w nu metalowym klimacie Sick Part!

– pełna ciężaru i mocnych riffów w stylu Djent/Deathcore Phecda!

– mieszający wiele stylów, gdzie dominuje melodia i ciężar metalcoru, Warszawski skład Keymakers!

Materia została założona w listopadzie 2008 roku przez dwóch braci Michała „Mihu” i Tadeusza „Tede” Piesaków oraz ich dobrego przyjaciela Jakuba „Marcię” Marciniaka. Na początku 2009 roku wydali swoje pierwsze demo „Vandals”. W 2010 roku jako drugi gitarzysta do Materii dołączył Adrian „Adi” Dubiński. Jego talent otworzył zespół na nowe, lepsze brzmienie i był to kolejny krok milowy dla zespołu. Rok później ukazała się ich pierwsza oficjalna EPka „Holidays On The Angels Island” (2011). Materia oficjalnie stała się popularna w całej Polsce, co skłoniło ich do grania koncertów w całym kraju, wygrywania konkursów młodych zespołów i rozpoczynania pierwszych tras koncertowych po Polsce. Na początku 2013 roku ukończyli i wydali pierwszy LP „Case of Noise” i trafili do „Must Be The Music” – najpopularniejszego programu talent show w Polsce. Otrzymane drugie miejsce dało im szansę na promocję swojej muzyki w telewizji mainstreamowej i rozpowszechnianie informacji o zespole nie tylko wśród fanów metalu. Do tego czasu zespół zagrał ponad 300 koncertów w całym kraju i wciąż ma coraz więcej ofert. W kolejnych latach zagrali wiele koncertów w całej Europie, w tym na wielkich festiwalach takich jak Wacken (Niemcy), Woodstock (Polska), Euroblast (Niemcy), MetalBlast (Egipt), MetalHead Meeting (Rumunia). W 2017 roku ukazał się ich drugi LP zatytułowany „We Are Materia”. Album został bardzo dobrze przyjęty, a Materia promowała go na trasie z Decapitated. Po dwóch latach zespół wydał swój trzeci longplay zatytułowany „The Rising”. Płyta zebrała bardzo dobre recenzje i znalazła się wśród 20 najlepszych albumów 2019 roku na legendarnym amerykańskim portalu Metal Injection.

𝗣𝗛𝗘𝗖𝗗𝗔

Warszawski projekt djentowy z elementami deathcore’a. Idealna mieszanka dla fanów takich kapel, jak Meshuggah, Bermuda, Volumes czy After the Burial.

Fb: http://facebook.com/phecda.djent

Bandcamp: https://phecda.bandcamp.com/

YT: https://www.youtube.com/channel/UCYlTtFAqCrjjQZrRPfQ7TkA

Keymakers

Na początku był chaos, a dopiero później wykiełkowała myśl o założeniu zespołu. Po wielu próbach stworzenia czegoś osobno, w roku 2016 w końcu nastał czas, w którym perkusista Marcin Nowakowski oraz gitarzysta Michał Kosater postanowili połączyć siły w jednym projekcie. Tak oto narodził się zalążek zespołu którego po kilku roszadach ostatecznie skład zasilili gitarzysta Adrian Karbownik oraz basista Łukasz Rzadkowski. Próby trwały, kawałki powstawały lecz brakowało kogoś, kto doda słów do melodii. Po licznych trudach i poszukiwaniach ostatecznie w roli wokalisty pojawił się Artur Niedziela i w już kompletnym składzie, pod szyldem „Keymakers”, narodziła się mieszanka deathcorowego ciężaru wraz z metalcorową melodią.

Zespół promuje obecnie debiutancką EP „Diamond” wydaną na początku 2021 roku.

>Nasza recenzja<

FB: https://www.facebook.com/Keymakers.official

Spotify: https://open.spotify.com/artist/715YsQ2cpuGkXwkfWbRB0i…

Bandcamp: https://keymakers.bandcamp.com/

YT: https://youtu.be/Oo0A-knwWcQ

SICK PART

Warszawski zespół powstały w 2018 roku. Pięciu pasjonatów ciężkiego grania wskrzesza gatunek Nu-Metal łącząc ciężkie brzmienia z energią punka i hiphopowym groovem. Mieszanka wybuchowa, która wtrąca prosto w nowy, przerażający a czasem wzruszający lub beztroski świat muzyki metalowej. Grając niekonwencjonalnie i alternatywnie tworzą nowe i ciekawe rejony dla tego gatunku, który zawsze był znany z odmienności.

FB: https://www.facebook.com/SickPart/

Spotify: https://open.spotify.com/artist/5mTH4dyhABfI7cWI6ENYSy

YT: https://www.youtube.com/channel/UCU0LlbcQMt2lk6NCl_NruDg