PROGREFONIK #5: Mestiço

0
623

Podczas spektakularnej #4 imprezy w klubie Jasna 1 rozpędziliśmy się mocno i postanowiliśmy nie zwalniać tempa. Pora połączyć siły z warszawską super-grupą MESTIÇO i nawiedzić w styczniową noc ulubiony domek Pogłos. PROGREFONIK #5 to bez wątpienia wymarzony początek progrefonikowego roku, a w tym rozpoczęciu towarzyszyć nam będą:

huragan / SYNTETYK
Charlie / Szum
Sebastian Milewski live / dym
Preis / PROGREFONIK
b r a k / PROGREFONIK

Grafika: Michał Malińskii
Scenografia: PROGREFONIKK

_____________________________________
Scena czarna: MESTIÇO: N1L + object blue + Progrefonik
PS. Zabierzcie ze sobą coś neonowego. 🎾
_____________________________________

///////////////////////////////////////////////////////////////////////

PROGREFONIK to założony w sierpniu 2016 r. przez Karolinę Kobielusz portal muzyczny, którego celem jest ukazanie zjawiska jednostki – słuchacza, jego doznań i miejsca w muzycznym świecie, czego przykładem może być m.in. projekt Szum Międzymiastowy. We współpracy z Filipem Preisem stworzony został dziewięcioosobowy, zaprzyjaźniony ze sobą zespół, który ceni sobie otwartość, rozwój, aktywność społeczną, wzajemny szacunek i przede wszystkim doznania zarówno dźwiękowe, jak i wizualne.

▫︎ teksty: Karolina Kobielusz, Marta Konieczna, Filip Preis, Filip Skirtun, Bartek Janisz, Patryk Wojciechowski

▫︎ zdjęcia: Michał Maliński, Michał Wdowikowski, Filip Preis

▫︎ identyfikacja wizualna: Michał Maliński / sierpień 2018 – obecnie / Sandra Mikołajczyk ( Sandra Sygur ) / grudzień 2017 – sierpień 2018 /, Łukasz Ziobro / sierpień 2016 – grudzień 2017 /

bilety: 20zł