Amon Amarth wraca do Polski!

0
217

Legenda szwedzkiego melodic death metalu Amon Amarth powraca do Polski!

W ramach europejskiej trasy koncertowej „The Great Heathen Tour” wikingowie odwiedzą Warszawę, a jedyny koncert odbędzie się na letniej scenie klubu Progresja!

Brytyjscy metalcore’owcy z Bleed From Within dołączają Amon Amarth na trasie i wystąpią jako goście wikingów!

Zapamiętajcie datę 6.07.2023!

Ruszyła już przedsprzedaż biletów!

Można je zdobyć tu: bit.ly/KnockOutMusicStorexAMONAMARTH

Event: Amon Amarth / 6 VII 2023 / Warszawa


𝗔𝗠𝗢𝗡 𝗔𝗠𝗔𝗥𝗧𝗛 melodic death metal:

Szwedzki melodyjny death metal bezsprzecznie wpłynął na obecne pokolenia młodych metalowców, a Amon Amarth jest jednym z głównych tego powodów. Skandynawska załoga pod dowództwem niezmordowanego i piekielnie przekonującego Johana Hegga przemierza świat swym drakkarem nieprzerwanie już od ponad trzech dekad i ani myśli, by się zatrzymywać. Śmiercionośny styl sztokholmskiego składu to specyficzne połączenie wzniosłych melodii, dostojnych riffów, ciężaru oczywiście, a gdy trzeba, to i gonitwy przed siebie. Recepta wciąż działa, rdzy nie widać, grupa prezentuje ponadprzeciętną formę, co udowadnia zeszłoroczna “The Great Heathen Army”. Kerrang!, Banger TV, Metal Injection i gros podobnie wpływowych mediów na rynku ekstremalnego grania bez wahania umieściły ją w poczcie najlepszych płyt 2022 roku, a zawartość potwierdza, że nie są to czcze deklaracje. Zapraszamy na koncert – będzie sporo wiosłowania, jak zawsze zresztą. Wiemy, że już nie możecie się doczekać!

BLEED FROM WITHIN (Wielka Brytania)
melodic death, groove, metalcore:

Istnieje wiele sposobów na pchanie wózka z napisem “metal ekstremalny” do przodu, a Bleed From Within wybrali drogę polegającą na piosenkowym miszmaszu odmiennych nurtów. Bo ta muzyka buja, ale i rozsadza ciężarem; jest chwytliwa, a jednocześnie niepokojąca; straszy i zarazem zaprasza do zabawy w młynie. Ich miks szwedzkiego death metalu w wydaniu melodyjnym, deathcore’u i nowoczesnego groove metalu to rzecz, która na żywo emanuje niepodrabialną energią. Słowem: nie powstrzymacie się od machania głową i innymi kończynami. Już teraz Brytyjczycy zaskarbili serca wielu fanów, a trwający cykl koncertowo-promocyjny “Shrine” udowadnia, że będzie ich jeszcze więcej.


𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 (22 II | 10:00):
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)

Organizator | Host
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod