Annisokay Aurora Tour 2022!

0
624

Annisokay rusza w europejską trasę promującą najnowszy album zespołu „Aurora”. Gośćmi zespołu będą Future Palace, SETYØURSAILS.

Już 6.02.2022 Annisokay wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka.

Zespół powstał w 2007 roku. Obecnie składa się z odpowiedzialnego za growl wokalisty Rudiego Schwarzera, gitarzysty/czystego wokalisty Christopha Wieczorka, basisty Norberta Rose i perkusisty Nico Vaeena. Do tej pory Annisokay wydała dwie płyty demo, dwie EP i pięć albumów studyjnych: „The Lucid Dream[er]”, który został wydany w 2012 roku; „Enigmatic Smile” z marca 2015 roku; w 2016 pojawił się krążek „Devil May Care”; w 2018 „Arms”; a niedawno w 2021 wydany został album „Aurora”. I ten ostatni krążek chłopaki będą promować przed polską publicznością w przyszłym roku na jedynym koncercie w naszym kraju. Jak zawsze, fani otrzymają sporą dawkę energii i przekonają się jak nowy materiał brzmi w wersji live.

W tę fascynującą muzyczną podróż zabiorą ze sobą dwa niezwykle utalentowane zespoły debiutantów: alternatywny Future Palace z Berlina oraz grający melodyjny hardcore SETYØURSAILS z Kolonii. Niemiecki zespół ugruntował swoją pozycję na międzynarodowej scenie metal core. Koncertowali w Europie, Japonii, Rosji i Stanach Zjednoczonych. Zyskali ogromną rzeszę wiernych fanów na całym świecie. Po wydaniu czterech studyjnych albumów zespół dokonał poważnej zmiany w swoim składzie. W grudniu 2019 przedstawili publiczności nowego shoutera Rudiego Schwarzera. Annisokay wyruszą w drogę w nowym składzie i z nową płytą. Jak zawsze, fani otrzymają sporą dawkę energii i przekonają się jak nowy materiał brzmi w wersji live. Zespół wykorzystał wiosnę 2020 na nagranie nowego albumu, tym razem z Rudim na wokalu. Za produkcję ponownie odpowiada Christoph Wieczorek, gitarzysta i wokalista zespołu. Jego charakterystyczny i melodyjny głos tworzy zachwycającą atmosferę i przyprawia publiczność o dreszcze. Dołączyli do nich Nico Vaeen na perkusji i Norbert Rose na basie, którzy uzupełniają skład potężną sekcją rytmiczną.

www.annisokay.com
www.facebook.com/annisokay
www.instagram.com/annisokay
www.twitter.com/annisokay

Annisokay

Future Palace

Historia tego zespołu jest dość krótka, bo spotkali się w 2018 roku. Tym bardziej imponujący jest fakt jak ogromnym zaangażowaniem wykazali się stacjonujący w Berlinie muzycy w pracę nad swoim pierwszym wydawnictwem. Album ukazał się 18.09.2020 roku. „ESCAPE” to katharsis i uzdrawiająca ucieczka z toksycznych związków. Zamiana wielkiego proces oczyszczania w metaforycznie naładowaną muzykę. Berlińskie trio jest głęboko zakorzenione w gatunku post-hardcore lecz pozostaje także pod wpływem różnych stylów muzyki elektronicznej, soul i synth-pop z lat 80.

www.future-palace.de

www.facebook.com/futurepalace

www.instagram.com/futurepalaceofficial

SETYØURSAILS

SETYØURSAILS to melodyjno-hardcore’owy zespół z Kolonii w Niemczech, założony w 2017 roku. Mieszanka czystych wokali, mocnych okrzyków i wpadających w ucho melodii przekonuje nie tylko rosnącą rzeszę fanów, ale także promotorów i muzyków. To dopiero początek. Po pierwszym sukcesie i wielu pozytywnych recenzjach energetyczny zespół chce poczynić kolejne kroki. www.set-your-sails.com

www.set-your-sails.com

www.facebook.com/setyoursailsband

www.instagram.com/setyoursailsband

 

BILETY do nabycia na WWW.EVENTIM.PL

Organizator: FKP Scorpio Poland Sp. z o.o.

Otwarcie bram: 18:30 / Start: 19:30

HYDROZAGADKA ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa