Skillet na trzech koncertach w Polsce już niebawem!

0
437

Skillet odwiedzi nasz kraj w ramach trasy koncertowej promującej nowy album!

Album „Victorious” miał premierę 2 sierpnia, a piosenki z tej płyty na żywo usłyszymy już 12 listopada – Wrocław/Centrum Koncertowe A2, 13 listopada – Warszawa/Stodoła oraz 20 listopada – Kraków/Klub Studio.

Bilety dostępne są na stronach stodola.pl oraz livenation.pl.

Skillet wyruszył w europejską trasę koncertową „Skillet: Victorious Tour”, w ramach której odwiedzi też nasz kraj.
„Cieszymy się, że wracamy z trasą koncertową do Europy. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się nową muzyką z naszymi fanami. Widzę mnóstwo komentarzy od naszych międzynarodowych fanów na portalach społecznościowych, więc priorytetem było dla mnie spotkanie z nimi i wspólne spędzenie czasu”– mówi John Cooper. „Cieszę się, że będziemy mogli dać fanom niesamowity, pełny zestaw naszych nowych piosenek, porozmawiać ze ‘starymi’ i nowymi fanami podczas M&G’’
Skillet był dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy, ma na koncie złote, platynowe i podwójnie platynowe albumy i od lat zajmuje wysoką pozycję na liście najlepiej sprzedających się zespołów rockowych XXI wiek, gromadząc ponad 1 miliard streamów w samym tylko 2018 roku.

Zespol otrzymał nagrodę Billboard Music Award za podwójną platynową płytę „Awake” . Pochodzący z niej utwór „Monster” nadal pozostaje „jednym z najbardziej streamowanych rockowych utworów wszechczasów”.

Już niebawem Skillet wystąpi z nowym materiałem na trzech koncertach w Polsce!