Mystic Festival 2022- Będzie ogień!

0
723

Mystic Festiwal ze względu na względu na pandemie i związane z nią ograniczenia był przełożony dwukrotnie. Obecnie wydarzenie jest zaplanowane na 2-4 czerwca 2022, a miejscem festiwalu będzie stocznia Gdańska.

Organizatorzy wydali oświadczenie, które podniosło nieco na duchu fanów gitarowych, ekstremalnych oraz progresywnych brzmień. Pomimo kolejnego przeniesienia terminu padła obietnica zachowania line upu ustalonego na 2021 rok. Niestety na razie nie do końca organizatorzy spełni tą obietnicę, choć dotychczasowe ogłoszenia napawają optymizmem.

🐙

Swój udział potwierdzili:

🔱(Dolch)
🔱Maggot Heart
🔱Truchło Strzygi
🐙
🤘
• Dodatkowo 1 czerwca odbędzie się Warm Up Day, na którym pojawią się specjalne koncerty i inne atrakcje. Liczba miejsc na Warm Up Day będzie ściśle ograniczona. Skład i szczegóły zostaną podane niebawem!
🤘• Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade’ów biletów jednodniowych do karnetów.
🤘• Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 23 grudnia 2021 lub do wyczerpania miejsc.
🤘• Bilety jednodniowe można upgrade’ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 23 grudnia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.
🤘• Każdy kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.
🎟️ Bilety na edycję 2022:  http://bit.ly/Tickets-MysticFestival2022

🐙