Accept „Too Mean To Die 2023 Tour”

0
877

Legenda metalu Accept wraca w trasę po pandemiczne przerwie!

W ramach „Too Mean To Die 2023 Tour” zespół zagra w naszym kraju w Lutym. Jedyny koncert w Polsce odbędzie się 1 lutego 2023 roku w warszawskim klubie Progresja. Jako goście specjalni wystąpią The Iron Maidens oraz Grzegorz Kupczyk & CETI.

1.02.2023 Warszawa, Progresja
Otwarcie bram: 18:30
Start: 19:05

 Bilety: https://shop.metalmind.com.pl/145,bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE), http://www.eventim.pl, www.ebilet.pl

ACCEPT

Od dziesięcioleci grają klasyczny heavy metal, a najnowszym albumem nazwanym „Too Mean To Die” po raz kolejny udowodnili, że są najlepsi! Accept to prawdziwy metal, świetne melodie i niezapomniane chwile na koncertach.

CETI

Grupa założona w 1989 roku w Poznaniu przez Grzegorza Kupczyka i Marię Wietrzykowską. Grzegorz Kupczyk w trakcie swojej muzycznej kariery współpracował też z takimi formacjami, jak m.in.: Turbo, Aion, Panzer X, Esqarial, Kruk i Non Iron. Muzycy tworzący zespół to: Bartosz Sadura (gitara), Jakub Kaczmarek (gitara), Tomasz Targosz (bas), Piotr Szpalik (perkusja) oraz Grzegorz Kupczyk (wokal). Dyskografię zespołu zamyka płyta „CETI” wydana w 2022 roku.


The Iron Maidens

Amerykański zespół heavy metalowy z Los Angeles, założony w 2001 roku, będący jednocześnie jedynym na świecie kobiecym tribute bandem dla Iron Maiden. Zespół składa się obecnie z perkusistki Lindy McDonald, basistki Wandy Ortiz, wokalistki Kirsten Rosenberg oraz gitarzystek Courtney Cox i Nikki Stringfield.