Carnifex, Chelsea Grin, Bodysnatcher w Warszawie!

0
256

Carnifex, Chelsea Grin, Bodysnatcher, Varials i The Convalescence na jednej scenie!

Istne Deathcore’owe święto stanie się faktem już 4-ego grudnia 2022 roku w warszawskiej Proximie!

Tak mocarny skład odwiedzi Polskę po raz pierwszy, na jedynym koncercie podczas europejskiej trasy. Na koncercie na pewno nie zabraknie nowych numerów, czego najlepszą zapowiedzią jest ostatni singiel Carnifex pt. “Pray For Peace”.

CARNIFEX + CHELSEA GRIN
+ BODYSNATCHER
+ VARIALS
+ THE CONVALESCENCE
04.12.2022 / start 18:30
Warszawa / Proxima

BILETY: https://bit.ly/CARNIFEX_CHELSEAGRIN

BILETY KOLEKCJONERSKIE: https://bit.ly/CARNIFEX_KOLEKCJONERSKI

Carnifex

Amerykański zespół deathcore’owy z hrabstwa San Diego w Kalifornii, założony w 2005 roku. Wydali osiem pełnometrażowych albumów i trzy EPki. Od 2022 roku zespół składa się z członków założycieli, głównego wokalisty Scotta Iana Lewisa i perkusisty Shawna Camerona, a także gitarzysty rytmicznego Cory’ego Arforda, basisty Freda Calderona i gitarzysty prowadzącego Neala Tiemanna.

Chelsea Grin

Amerykański zespół deathcore’owy z Salt Lake City w stanie Utah założony w 2007 roku. Grupa wydała dwie EP-ki i sześć pełnometrażowych albumów, z czego ostatni „Suffer in Hell” został wydany w tym roku.

Bodysnatcher

Amerykański zespół deathcore’owy z Melbourne na Florydzie, najnowsza płyta „Bleed-Abide” została wydana w kwietniu tego roku.

Varials

Amerykański zespół z Filadelfii w Pensylwanii, założony w październiku 2013 roku. Zespół wydał trzy albumy, z czego ostatni „Scars For You To Remember” ukazał się w październiku 2022. Zespół wymienił wielu artystów i różne gatunki, które miały wpływ na ich twórczość- m.in Slipknot, Deftones, System of a Down, Chiodos, Rise Against, Keeping Destiny, Rage Against the Machine, muzyka nu metal i muzyka shoegaze.

The Convalescence

Amerykański zespół założony w Toledo w stanie Ohio w 2011 roku. Zespół łączy Deathcore z teatralnymi elementami Black Metalu oraz gitarami i blastami współczesnego Death Metalu.