Gojira, Alien Weaponry oraz Employed To Serve wystąpią na dwóch koncertach w Polsce!

0
3

Trudno sobie wyobrazić lepszy początek roku!

We Wrocławiu oraz Krakowie odbędą się dwa koncerty Gojira!

Towarzyszyć im będą Alien Weaponry i Employed To Serve!

Francuska Gojira to jedna z największych nazw we współczesnym metalu. Kiedy już wydawało się, że rozwój gatunku wyhamował, bracia Duplantier – wokalista i gitarzysta Joe oraz perkusista Mario, wspierani przez gitarzystę Christiana Andreu i basistę Jean-Michela Labadie – dowiedli, że ta muzyka nie ma granic. Połączyli żywioły, które wcześniej się nie spotykały, uzyskując unikalny stop death metalu, groove metalu i progmetalu. Wymyślone to jest z taką śmiałością i zagrane z takim feelingiem, że Gojira nie zapoczątkowała nowego trendu tylko dlatego, że nie sposób za nimi nadążyć. To klasa sama w sobie, potwierdzana tak wybitnymi albumami, jak „The Way of All Flesh”, „L’Enfant Sauvage” i „Magma” oraz porywającymi koncertami. Ich najnowsza płyta – „Fortitude” – dała zespołowi awans do czołówki już nie tylko metalu, ale po prostu współczesnego rocka, a wszystko to bez chodzenia na kompromisy, bez zbaczania z raz wybranej drogi.

Alien Weaponry to również dla metalu odkrycie zupełnie nowych terytoriów. Trio zabierze was w wyprawę na drugą półkulę, do Nowej Zelandii, gdzie udało im się zespolić thrash metal z maoryskim tańcem wojennym. Ich debiutancki album „Tū” jest znakomity, ale dopiero seria koncertów na europejskich festiwalach uświadomiła wszystkim, z jaką siłą mamy do czynienia. We wrześniu 2021 idą za ciosem, wydając płytę zatytułowaną „Tangaroa”.

Employed To Serve – post-hardcore, nu metal i thrash żyją zaskakująco zgodnie w tej muzyce, ale jej nastrój jest zdecydowanie bojowniczy. To brytyjski kwintet, na froncie którego stoi kipiąca wściekłością wokalistka Justine Jones. Korzystając z wymuszonej przez zarazę przerwy od intensywnego koncertowania, Employed To Serve skończyli pracę nad swoim czwartym materiałem, następcą świetnego „Eternal Forward Motion” – i nie zawahają się go użyć.

Koncerty odbędą się:

27 stycznia 2022 – Wrocław „A2”

Ceny biletów:
169 zł – przedsprzedaż
190 zł – w dniu koncertu

28 stycznia 2022 – Kraków „Tauron Arena Kraków”

Ceny biletów:
189 zł – siedzące A
149 zł – siedzące B
169 zł – stojące płyta
W dniu koncertu + 21 zł drożej.

Przedsprzedaż biletów na koncerty rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek – 5 lipca, o godzinie 11:00 na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie) oraz www.ebilet.pl i www.eventim.pl.

Koncert organizują: Knock Out Productions, Mystic Production, Mystic Coalition

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here