Ogólnopolska trasa koncertowa HOUSE OF DEATH

0
18

W Październiku HOUSE OF DEATH rusza w ogólnopolską trasę koncertową ‚BACK IN THE SADDLE TOUR 2020’ zorganizowana we współpracy z Roadhog Booking.

Znowu będą kopać mocno i głęboko! House of Death powraca z nową odsłoną trasy koncertowej zatytułowaną „Back In The Saddle” („Znowu w siodle”). Na trasie tej, zaplanowanej niejako na przekór dzisiejszym trudnym czasom, usłyszycie w całości debiutancki album Midnight Special i liczne niespodzianki nad którymi zespół pracował podczas pandemicznej zawieruchy. „Kapitalny, nowoczesny hard rock z potężnym, melodyjnym śpiewem, soczystym riffowaniem i konkretną grą sekcji rytmicznej”, to nie hasło reklamowe, a prawdziwa recenzja debiutanckiej płyty Midnight Special.
Album patrzy z półek sklepowych od kilkunastu tygodni.
Koncerty House of Death są celebracją heavy metalu w najczystszej postaci, emanacją dźwiękowej potęgi brzmienia gitar, perkusji i głosu. Nie może Was na nich zabraknąć. Let’s Rock!

‚BACK IN THE SADDLE TOUR 2020’
02.10 – Mieroszów / Zielony Kot
03.10 – Częstochowa / Muzyczna Meta
04.10 – Mikołów / Fraktal
09.10 – Poznań / Pod Minogą
10.10 – Toruń / Dwa Światy
16.10 – Malbork / Makulatura
17.10 – Ostrołęka / Warownia s.c.
23.10 – Stalowa Wola / Labirynt
24.10 – Kraków / Twierdza Underground
30.10 – Skarżysko – Kamienna / Semafor
31.10 – Wrocław / Czasoprzestrzeń
06.11 – Szczecin / ZOO
07.11 – Szczecinek / Black Rock
13.11 – Siedlce / 5 Sztuk
14.11 – Krosno / Rock Klub Iron
20.11 – Sandomierz / Lapidarium
21.11 – Zamość / TBA
27.11 – Gdańsk / TBA
28.11 – Stargard / Rock House
29.11 – Zielona Góra / Fabryka

House Of Death nie jest typowym zespołem, jakich wiele na naszym rynku – to masakrycznie dobry mechanizm stworzony przez cztery świetnie uzupełniające się osobowości – Adama Bielczuka, Titusa, Juana Carlosa Cano i Bogumiła Krakowskiego.
Cano jest Meksykaninem i zwycięzcą czwartej edycji talent show The Voice Of Poland, Bielczuk i Krakowski spotkali się z Titusem, którego oczywiście przedstawiać nie trzeba, w nieistniejącym już Anti Tank Nun.
Między muzykami zażarło od razu – gdy Cano przyleciał do Goleniowa na pierwszą próbę, przywitali go chlebem z… gorzką żołądkową i banerem „Witamy Antonio Banderas”.
Koncerty House Of Death są celebracją heavy metalu w najczystszej postaci, emanacją dźwiękowej potęgi brzmienia gitar, perkusji i głosu. Dlatego nie może Was na nich zabraknąć. Let’s rock!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here