Premiery

VEIL OF THE SERPENT nowy singiel „A Circular Pattern”!

VEIL OF THE SERPENT opublikował nowy singiel „A Circular Pattern”. Jest to mocny protest song przeciwstawiający się wykorzystywaniu dzieci.

MOONTHOTH wydał płytę „Uroczysko”

MOONTHOTH to jednoosobowy projekt z Poznania, którego liderem jest Nocturnal. Nowy album już jest dostępny na platformach streamingowych.

DIABOŁ BORUTA powraca z akustyczną płytą!

Na wiosnę ukaże się nowa płyta formacji Diaboł Boruta "Borutus Akustikus". Album będzie zawierać najpopularniejsze utwory zespołu w wersji akustycznej.

Debiutancki album MOYRA „Omen” już niebawem!

Na początku marca światło dzienne ujrzy pierwszy album wrocławskiej grupy Moyra.

WinterMoonShade „Eternal Haunted Shores” – godny uwagi underground BM z Portugalii

WinterMoonShade to klimatyczne, melodyjne black metalowe trio z Portugalii. W lutym 2022 roku ujrzał światło dzienne drugi album zespołu „Eternal Haunted Shores”.

Fugit wyda nowy album!

FUGIT to jednoosobowy projekt dowodzony przez Włocha Andrea Milana powstały w 2014 roku. To projekt łączący post-black metal z mrocznym ambientem.

DESTRUCTION wydał box „Trapped in Lunatic Possession”

"Trapped in Lunatic Possession" to oficjalny dziewięciokasetowy box legendy teutońskiego thrash metalu, zespołu DESTRUCTION zawierający wydawnictwa z lat 1984-1990.

MANES wypuścił kasetowy box „Ihjelbrent Skatt”

"Ihjelbrent Skatt" to oficjalny czterokasetowy box mrocznego zespołuz Trondheim - MANES.

Norweski MYSTICUM wydał kasetowy box „Industries of Inferno”

"Industries of Inferno" to oficjalny ośmiokasetowy box od pionierów industrialnego black metalu, norweskiego zespołu Mysticum.

Najnowsze artykuły